Namesto derbija dvoboj mačke z mišjo

Kategorija: Rokomet Wed, 04 May 2016 22:10:00 +0200 Maribor - Verjetno ni nihče od 600 gledalcev dvoboja tretjega kola 1. rokometne lige NLB Leasing za prvaka v dvorani Tabor pričakoval tako neizenačenega obračuna, v katerem so gostje, branilci naslova Celjani, domala odpihnili s parketa gostitelje Mariborčane, ki so - predvsem po zaslugi katastrofalnega drugega polčasa, v katerem je razlika iz minute v minuto rasla - grdo izgubili z 18:34 (11:14). Pivovarji so se nasprotniku maščevali za edini poraz v sezoni, v tretjem kolu so bili »vijoličasti« za dva gola boljši. V 34. minuti so gostitelji prek Nikole Špelića znižali na zgolj -2 (13:15), nato pa padli v sedemminutni strelski mrk, Celjani pa so z delnim izidom 5:0 po hitrem postopku razblinili vse dvome o zmagovalcu. Med strelce se je v zmagovalni vrsti vpisalo kar dvanajst igralcev, Blaž Janc in ...

Kategorija: Rokomet Wed, 04 May 2016 22:10:00 +0200 Maribor – Verjetno ni nihče od 600 gledalcev dvoboja tretjega kola 1. rokometne lige NLB Leasing za prvaka v dvorani Tabor pričakoval tako neizenačenega obračuna, v katerem so gostje, branilci naslova Celjani, domala odpihnili s parketa gostitelje Mariborčane, ki so – predvsem po zaslugi katastrofalnega drugega polčasa, v katerem je razlika iz minute v minuto rasla – grdo izgubili z 18:34 (11:14). Pivovarji so se nasprotniku maščevali za edini poraz v sezoni, v tretjem kolu so bili »vijoličasti« za dva gola boljši. V 34. minuti so gostitelji prek Nikole Špelića znižali na zgolj -2 (13:15), nato pa padli v sedemminutni strelski mrk, Celjani pa so z delnim izidom 5:0 po hitrem postopku razblinili vse dvome o zmagovalcu. Med strelce se je v zmagovalni vrsti vpisalo kar dvanajst igralcev, Blaž Janc in …