EBEL: zmaji klonili tudi na prvi tekmi v gosteh

Kategorija: Hokej Sun, 18 Sep 2016 21:12:00 +0200 Szekesfehervar - Po porazu proti na začetku sezone razpoloženemu Beljaku, ki je tokrat s 6:0 odpravil Znojmo, je hokejiste Olimpije čakalo prvo gostovanje v njihovi deseti sezoni v ligi Ebel. Gostovali so proti madžarskemu predstavniku, ki je bil v zadnjih sezonah večkrat previsoka ovira za Ljubljančane, to pot pa so bili zmaji vseh šestdeset minut povsem enakovreden tekmec, čeprav so na začetku domači silovito pritisnili z vseh položajev. Do spremembe je prišlo v 11. minuti, ko je po lepi samostojni akciji zadel Adam Courchaine. Toda veselje domačih navijačev in igralcev je bilo kratko, saj je le dve minuti in 11 sekund kasneje po lepi podaji Anžeta Ropreta izenačil Sebastijan Hadžič, ki se je dobro znašel pred golom. Tako eni kot drugi so imeli velike težave s kontrolo ploščka na izjemno slabi ...

Kategorija: Hokej Sun, 18 Sep 2016 21:12:00 +0200 Szekesfehervar – Po porazu proti na začetku sezone razpoloženemu Beljaku, ki je tokrat s 6:0 odpravil Znojmo, je hokejiste Olimpije čakalo prvo gostovanje v njihovi deseti sezoni v ligi Ebel. Gostovali so proti madžarskemu predstavniku, ki je bil v zadnjih sezonah večkrat previsoka ovira za Ljubljančane, to pot pa so bili zmaji vseh šestdeset minut povsem enakovreden tekmec, čeprav so na začetku domači silovito pritisnili z vseh položajev. Do spremembe je prišlo v 11. minuti, ko je po lepi samostojni akciji zadel Adam Courchaine. Toda veselje domačih navijačev in igralcev je bilo kratko, saj je le dve minuti in 11 sekund kasneje po lepi podaji Anžeta Ropreta izenačil Sebastijan Hadžič, ki se je dobro znašel pred golom. Tako eni kot drugi so imeli velike težave s kontrolo ploščka na izjemno slabi …