Tatar v podaljšku popeljal Evropo v finale

Kategorija: Hokej Sun, 25 Sep 2016 22:12:00 +0200 Toronto - Reprezentanca Evrope je v polfinalu svetovnega pokala po podaljšku presenetila Švedsko s 3:2 in se bo v velikem finalu zoperstavila Kanadi. Glavni junak tekme je bil slovaški napadalec v evropski reprezentanci Tomaš Tatar z dvema goloma. Prvega je dosegel na začetku zadnje tretjine za vodstvo z 2:1, drugega pa v četrti minuti podaljška, s katerim je Evropo popeljal v finale (v spodnjem videu). Vidno vlogo je imel tudi kapetan evropske reprezentance Anže Kopitar, ki je bil podajalec pri dveh golih. Prva tekma finala med Kanado in Evropo bo v noči s torka na sredo ob 2. uri zjutraj po slovenskem času. Turnir bo osvojila ekipa, ki bo prva dosegla dve zmagi. POTEK POLFINALA Reprezentanci v prvi tretjini nista zadeli. Gledalci so sicer videli številne priložnosti na obeh straneh, vendar pa sta ...

Kategorija: Hokej Sun, 25 Sep 2016 22:12:00 +0200 Toronto – Reprezentanca Evrope je v polfinalu svetovnega pokala po podaljšku presenetila Švedsko s 3:2 in se bo v velikem finalu zoperstavila Kanadi. Glavni junak tekme je bil slovaški napadalec v evropski reprezentanci Tomaš Tatar z dvema goloma. Prvega je dosegel na začetku zadnje tretjine za vodstvo z 2:1, drugega pa v četrti minuti podaljška, s katerim je Evropo popeljal v finale (v spodnjem videu). Vidno vlogo je imel tudi kapetan evropske reprezentance Anže Kopitar, ki je bil podajalec pri dveh golih. Prva tekma finala med Kanado in Evropo bo v noči s torka na sredo ob 2. uri zjutraj po slovenskem času. Turnir bo osvojila ekipa, ki bo prva dosegla dve zmagi. POTEK POLFINALA Reprezentanci v prvi tretjini nista zadeli. Gledalci so sicer videli številne priložnosti na obeh straneh, vendar pa sta …