Čebulj s Civitanovo do tretjega mesta

Kategorija: Drugi športi Sun, 30 Apr 2017 19:51:00 +0200 Rim - Odbojkarji Lube Civitanove so na zaključnem turnirju lige prvakov v Rimu osvojili končno tretje mesto, potem ko so v malem finalu s 3:1 (27, -22, 21, 21) premagali Berlin Recycling Volleys. V velikem finalu bosta pozneje igrala Perugia in branilec naslova Zenit Kazan. Na tekmi za tretje mesto, ki jo je sodil slovenski sodnik Blaž Markelj, je Klemen Čebulj za zmagovalce dosegel deset točk, v njegovi ekipi je bil s 23 točkami najboljši Cvetan Sokolov, dve manj je dodal Osmany Juantorena Portuondo. Pri poražencih je s 25 točkami izstopal Paul Carroll.

Kategorija: Drugi športi Sun, 30 Apr 2017 19:51:00 +0200 Rim – Odbojkarji Lube Civitanove so na zaključnem turnirju lige prvakov v Rimu osvojili končno tretje mesto, potem ko so v malem finalu s 3:1 (27, -22, 21, 21) premagali Berlin Recycling Volleys. V velikem finalu bosta pozneje igrala Perugia in branilec naslova Zenit Kazan. Na tekmi za tretje mesto, ki jo je sodil slovenski sodnik Blaž Markelj, je Klemen Čebulj za zmagovalce dosegel deset točk, v njegovi ekipi je bil s 23 točkami najboljši Cvetan Sokolov, dve manj je dodal Osmany Juantorena Portuondo. Pri poražencih je s 25 točkami izstopal Paul Carroll.