Pokal konfederacij: Drama v boju za tretje mestu pripadla Portugalcem

Kategorija: Nogomet Sun, 02 Jul 2017 16:30:00 +0200 Moskva - Na pokalu konfederacij je ostala le še ena tekma. Dvoboj za tretje mesto so po podaljških dobili Portugalci, ki so z 2:1 premagali reprezentanco Mehike.  V rednem delu sta bili reprezentanci dokaj izenačeni, zmagovalca pa ni bilo, saj sta na obeh straneh blestela vratarja. Tako mehiški Ochoa kot portugalski Rui Patricio sta v 90. minutah prejela vsak po zadetek, zato je o zmagovalcu odločal podaljšek. Portugalce je pred porazom po rednem delu rešil kapetan Pepe, ki je z glavo zadel že v sodniškem podaljšku drugega polčasa.  Po pravilno dosojeni enajstmetrovki - Miguel Layun je igral z roko - je Adrien Silva dosegel zadetek za Portugalsko, ki se je kasneje izkazal za zmagovitega. Obe ekipi sta tekmo zaključili le z desetimi nogometaši, Mehičani so v zaključku pritisnili in tik pred iztekom ...

Kategorija: Nogomet Sun, 02 Jul 2017 16:30:00 +0200 Moskva – Na pokalu konfederacij je ostala le še ena tekma. Dvoboj za tretje mesto so po podaljških dobili Portugalci, ki so z 2:1 premagali reprezentanco Mehike.  V rednem delu sta bili reprezentanci dokaj izenačeni, zmagovalca pa ni bilo, saj sta na obeh straneh blestela vratarja. Tako mehiški Ochoa kot portugalski Rui Patricio sta v 90. minutah prejela vsak po zadetek, zato je o zmagovalcu odločal podaljšek. Portugalce je pred porazom po rednem delu rešil kapetan Pepe, ki je z glavo zadel že v sodniškem podaljšku drugega polčasa.  Po pravilno dosojeni enajstmetrovki – Miguel Layun je igral z roko – je Adrien Silva dosegel zadetek za Portugalsko, ki se je kasneje izkazal za zmagovitega. Obe ekipi sta tekmo zaključili le z desetimi nogometaši, Mehičani so v zaključku pritisnili in tik pred iztekom …