Luka Janežič rekordno – padla je meja 45 sekund!

Kategorija: Drugi športi Fri, 21 Jul 2017 20:31:00 +0200 Monako - Luka Janežič je dobil povabilo na miting diamantne lige v Monaku in ga v kneževini odlično izkoristil. Imel je sedmi letošnji prijavljeni čas, a je tek končal na odličnem šestem mestu in dosegel dolgo pričakovani osebni rekord. Pred polnimi tribunami se je spustil pod mejo 45 sekund, in to kar krepko - tekel je 44,84, kar je nov slovenski rekord v teku na 400 metrov. Pričakovano je zmagal Wayde van Niekerk, ki je letos med najboljšimi tekači na svetu, ne le na 400 metrov, temveč tudi na pol krajši razdalji. Miting diamantne lige se je za Slovenijo v Monaku začel nad pričakovanji, v ognju pa je še nekaj želez.

Kategorija: Drugi športi Fri, 21 Jul 2017 20:31:00 +0200 Monako – Luka Janežič je dobil povabilo na miting diamantne lige v Monaku in ga v kneževini odlično izkoristil. Imel je sedmi letošnji prijavljeni čas, a je tek končal na odličnem šestem mestu in dosegel dolgo pričakovani osebni rekord. Pred polnimi tribunami se je spustil pod mejo 45 sekund, in to kar krepko – tekel je 44,84, kar je nov slovenski rekord v teku na 400 metrov. Pričakovano je zmagal Wayde van Niekerk, ki je letos med najboljšimi tekači na svetu, ne le na 400 metrov, temveč tudi na pol krajši razdalji. Miting diamantne lige se je za Slovenijo v Monaku začel nad pričakovanji, v ognju pa je še nekaj želez.