Slovenke klonile proti favoriziranim Belgijkam

Kategorija: Drugi športi Thu, 24 Aug 2017 21:13:00 +0200 Rotterdam - Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je v tretjem krogu dodatnih kvalifikacij za svetovno prvenstvo drugič izgubila. Po porazu proti Bolgariji je morala priznati premoč še Belgijkam, ki so zmagale s 3:1 (24, 13, -23, 23). Slovenke so srečanje pričele odločno in s tremi zaporednimi bloki povedle s 5:2, enako prednost pa so po napaki nasprotnic obdržale do prvega tehničnega odmora. Belgijke so stopnjevale ritem, odlično napadale in izenačile na 12. točki. Do končnice je bil rezultat ves čas poravnan, v končnici pa so imele več znanja in sreče Belgijke. Drugi niz je bil za slovensko vrsto katastrofalno slab, a so se v tretjem spet vrnile med žive. Vzpostavile so ravnotežje, se s tekmicami izmenjavale v vodstvu, ko so povedle s 23:20, je že kazalo, da se bo dvoboj podaljšal. Iza Mlakar ...

Kategorija: Drugi športi Thu, 24 Aug 2017 21:13:00 +0200 Rotterdam – Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je v tretjem krogu dodatnih kvalifikacij za svetovno prvenstvo drugič izgubila. Po porazu proti Bolgariji je morala priznati premoč še Belgijkam, ki so zmagale s 3:1 (24, 13, -23, 23). Slovenke so srečanje pričele odločno in s tremi zaporednimi bloki povedle s 5:2, enako prednost pa so po napaki nasprotnic obdržale do prvega tehničnega odmora. Belgijke so stopnjevale ritem, odlično napadale in izenačile na 12. točki. Do končnice je bil rezultat ves čas poravnan, v končnici pa so imele več znanja in sreče Belgijke. Drugi niz je bil za slovensko vrsto katastrofalno slab, a so se v tretjem spet vrnile med žive. Vzpostavile so ravnotežje, se s tekmicami izmenjavale v vodstvu, ko so povedle s 23:20, je že kazalo, da se bo dvoboj podaljšal. Iza Mlakar …