Zmaji tretjič zapovrstjo, Jeseničani klecnili pred prvaki

Kategorija: Hokej Sun, 05 Nov 2017 08:53:00 +0100 Ljubljana - Državni prvaki, hokejisti SIJ Acronija Jesenic, so v 14. dvoboju alpske lige (AHL) na lastni koži občutili moč zmagovalca tega tekmovanja v minuli sezoni Rittna, ki je vodilno mesto na razpredelnici potrdil z domačo zmago s 5:2 (2:0, 1:0, 2:2). Italijanski kolektiv tako ostaja z enim samim porazom prepričljivo na čelu lestvice, na drugo mesto pa je mimo »železarjev« švignila SŽ Olimpija, oba slovenska predstavnika sta pri 32 točkah, le da so Ljubljančani že odigrali tri tekme več. Jeseničani so morali na kolena tretjič v sezoni, drugič v zadnjih treh obračunih. Dvoboj je bil odločen v 44. minuti, ko je 24-letni napadalec Julian Kostner povišal na 4:0. Resda so nato varovanci Gabra Glaviča v razmaku dveh minut zaostanek prepolovili, ko sta bila ob številčni premoči na ploskvi uspešna Gašper ...

Kategorija: Hokej Sun, 05 Nov 2017 08:53:00 +0100 Ljubljana – Državni prvaki, hokejisti SIJ Acronija Jesenic, so v 14. dvoboju alpske lige (AHL) na lastni koži občutili moč zmagovalca tega tekmovanja v minuli sezoni Rittna, ki je vodilno mesto na razpredelnici potrdil z domačo zmago s 5:2 (2:0, 1:0, 2:2). Italijanski kolektiv tako ostaja z enim samim porazom prepričljivo na čelu lestvice, na drugo mesto pa je mimo »železarjev« švignila SŽ Olimpija, oba slovenska predstavnika sta pri 32 točkah, le da so Ljubljančani že odigrali tri tekme več. Jeseničani so morali na kolena tretjič v sezoni, drugič v zadnjih treh obračunih. Dvoboj je bil odločen v 44. minuti, ko je 24-letni napadalec Julian Kostner povišal na 4:0. Resda so nato varovanci Gabra Glaviča v razmaku dveh minut zaostanek prepolovili, ko sta bila ob številčni premoči na ploskvi uspešna Gašper …