Stipe Balajić že bivši

Kategorija: Nogomet Tue, 28 Nov 2017 16:17:00 +0100 Krško - Po nizu šestih zaporednih prvenstvenih tekem brez zmage, v zadnjih skoraj dveh mesecih so vpisali en neodločen izid in kar pet porazov, so nogometaši slovenskega prvoligaša Krškega ostali brez trenerja. Nedeljski neuspeh na gostovanju pri vodilni Olimpiji (0:1) je dokončno spodnesel stolček 49-letnemu Hrvatu Stipetu Balajiću, ki je zasedbo vodil manj kot pol leta, od sredine junija. Poleti se je k posavskemu kolektivu preselil iz Šibenika kot zamenjava za Roka Zorka. Do zamenjave na trenerskem mestu je torej prišlo zgolj dve koli pred koncem jesenskega dela prvoligaške sezone, do zimskega odmora bo moštvo začasno vodil dosedanji Balajićev pomočnik Radovan Karanović, ki je pred selitvijo v Slovenijo nogomet igral v BiH in Srbiji, v Krškem pa ne bo prvič vskočil kot »gasilec«. Vodstvo kluba poudarja, da si bo zdaj vzelo ...

Kategorija: Nogomet Tue, 28 Nov 2017 16:17:00 +0100 Krško – Po nizu šestih zaporednih prvenstvenih tekem brez zmage, v zadnjih skoraj dveh mesecih so vpisali en neodločen izid in kar pet porazov, so nogometaši slovenskega prvoligaša Krškega ostali brez trenerja. Nedeljski neuspeh na gostovanju pri vodilni Olimpiji (0:1) je dokončno spodnesel stolček 49-letnemu Hrvatu Stipetu Balajiću, ki je zasedbo vodil manj kot pol leta, od sredine junija. Poleti se je k posavskemu kolektivu preselil iz Šibenika kot zamenjava za Roka Zorka. Do zamenjave na trenerskem mestu je torej prišlo zgolj dve koli pred koncem jesenskega dela prvoligaške sezone, do zimskega odmora bo moštvo začasno vodil dosedanji Balajićev pomočnik Radovan Karanović, ki je pred selitvijo v Slovenijo nogomet igral v BiH in Srbiji, v Krškem pa ne bo prvič vskočil kot »gasilec«. Vodstvo kluba poudarja, da si bo zdaj vzelo …