Ronaldo potreboval sedem minut za prvenec v dresu Juventusa

Portugalski nogometni zvezdnik Cristiano Ronaldo je potreboval le sedem minut, da je dosegel svoj prvi gol v dresu italijanskega prvaka Juventusa, h kateremu je prestopil iz Real Madrida. Ronaldo je na prijateljski tekmi med prvo in mladinsko ekipo Juventusa dosegel prvi gol na tekmi, ki jo je prva ekipa dobila s 5:0.

Tekma je bila v mestecu Villar Perosa, ki ima le štiri tisoč prebivalcev, 5000 vstopnic za tekmo pa so v ekspresnem času prodali že pred enim tednom. Srečanje je trajalo le 70 minut, nato so jo prekinili navijači, ki so vdrli na igrišče, da bi se slikali z ljubljenci in dobili kakšen avtogram.

Ronaldo, ki je v Juventus prišel za 112 milijonov evrov, bo imel novo priložnost za dosego gola že naslednjo soboto, ko se bo začelo italijansko državno prvenstvo, njegova ekipa bo gostovala pri Chievu, ekipi Boštjana Cesarja in Valterja Birse.