Luka Dončić znova navdušil s to potezo: najprej prestrašil, nato pa razveselil dečka v prvi vrsti

Dončić ne navdušuje le na parketu, temveč tudi ob njem.

Ekipa Golden State Warriors, dvakratna zaporedna prvakinja severnoameriške košarkarske lige NBA, je na domačem parketu premagala Dallas Mavericks s 120:116, za poraženo zasedbo je slovenski zvezdnik Luka Dončić v pol ure igre dosegel 19 točk, pet podaj in tri skoke. Bil je drugi strelec gostov za Wesleyjem Matthewsom (25).

Dončić, dosegel je tri trojke, je v prvem polčasu vknjižil 14 točk in njegova ekipa je ob polčasu vodila z 61:58. Durant in Andre Iguodala sta ob koncu tretjega dela igre z zaporednima trojkama bojevnikom zagotovila vodstvo s 94:87, v zadnji četrtini pa so domači že vodili z dvomestno prednostjo. A se Dončić, Matthews, DeAndre Jordan (23 skokov) in njihovi soigralci niso predali.

Tako je Harrison Barnes minuto in 20 sekund pred koncem svojemu nekdanjemu moštvu zagrenil življenje, saj so gostje po njegovi akciji znižali na 115:117, nato pa Durant in njegovi vendarle niso dovolili presenečenja.

Takoj po koncu je Dončić nato pozornost pritegnil z velikodušno potezo.

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi

19-letni slovenski košarkarski biser je namreč sredi tretje četrtine tekme trčil v šele desetletnega navijača Golden State Warriorsov Erica Kocherja. Po krajšem pogovoru pa je dodobra prestrašenega mladeniča razveselil s svojim podpisanim dresom. Poteza, ki je Eric ne bo nikoli pozabil.

I.R.V. d.o.o.      O nas      Pogoji uporabe      Oglaševanje      O piškotkih      Nastavitve zasebnosti