Dončić spet dokazal, da je All-Star igralec

Ekipa Dallas Mavericks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA v Portlandu premagala Trail Blazers s 133:125, Luka Dončić, ki bo kot prvi Slovenec zaigral v prvi peterki na tekmi zvezd najmočnejše košarkarske lige na svetu, je bil s 27 točkami prvi strelec zmagovalcev, v 35 minutah je dodal še devet podaj in šest skokov.

Najboljši strelec dvoboja je bil sicer v vrstah gostiteljev Damian Lillard, v 42 minutah je zbral 47 točk, osem podaj in šest skokov.

Dončić je imel tudi razpoložene soigralce, latvijski center Kristaps Porzingis je dodal 20 točk in pet skokov, po 17 točk sta zadela Seth Curry in Jalen Brunson, Dorian Finney Smith je ujel deset žog in zbral 11 točk, toliko košev je v statistko vpisal tudi Tim Hardaway mlajši, štiri več pa Nemec Maxi Kleber.