Ta pestrih 10 – Deloglasnikov izbor najaktualnejših kariernih priložnosti

Deloglasnik, prvi zaposlitveni portal v Sloveniji te čaka s pestro izbiro prostih delovnih mest. Za vas bomo vsak teden izluščili nekaj najbolj zanimivih in aktualnih delovnih mest širom Slovenije. Registrirajte se na zaposlitvenem portalu Deloglasnik in zgrabite priložnost novega delovnega mesta še danes!

Tako pestra ponudba zaposlitev kakor vreme v mesecu Marcu!

  1. Elektroinštalater (m/ž) – delodajalec: ELPRIMA GROUP d.o.o.

Podjetje v svoj kolektiv vabi novega sodelavca – vaše naloge bodo zajemale delo na stanovanjskih in industrijskih objektih. Se lahko pohvalite, da ste natančni, zanesljivi in samoiniciativni pri opravljanju svojega dela? Zaposlitev za nedoločen čas z nadpovprečno redno plačo čaka na vašo prijavo.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Natakar (m/ž) – delodajalec: HRM REŠITVE d.o.o.

Podjetje išče novega sodelavca, ki bo delal v več gostinskih lokalih na področju Ljubljane. Delo obsega pripravo miz in postrežbo gostov s hrano in pijačo. Poleg odgovornosti in zanesljivosti sta pogoja za delo tudi pogovorno znanje vsaj enega tujega jezika in 2 leti predhodnih izkušenj na področju strežbe hane. Delo za nedoločen čas v osrednjeslovenski in gorenjski regiji čaka na vaš prijavo!

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Programer razvijalec (m/ž) – delodajalec: LARKSOFT d.o.o.

Zaradi rasti obsega poslovanja, se išče novega sodelavca, ki ima izkušnje z razvojem programske opreme in so mu blizu tehnologije in programski jeziki, kot so .NET, .NET Core, C#, ASP.NET, Javascript, Blazor … Če zraven poznaš še orodja za verzioniranje kode (TFS, GIT) in koncepte več-nivojskih aplikacijskih arhitektur, oblikovanja spletnih vmesnikov, uporabe podatkovnih baz…si odličen kandidat za to delovno mesto. Podjetje ponuja zaposlitev za nedoločen čas s fleksibilnim delovnim časom in možnostjo občasnega dela od doma. Delo na zanimivih interdisciplinarnih projektih čaka na vašo prijavo!

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Strokovni sodelavec (m/ž) delodajalec: ELEKTRO LJUBLJANA, PODJETJE ZA DISTRIBUCIJO ELEKTRIČNE ENERGIJE, D.D.

Podjetje išče 5 novih sodelavcev za pomoč pri opravljanju enostavnih del z delovnega področja in vodenje evidenc. Glavni pogoji za prijavo so ustrezna raven izobrazbe, osnovno znanje MS Office, skrbnost pri delu in vozniški izpit B kategorije. Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas v osrednjeslovenski regiji.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Monter senčil (m/ž) – delodajalec: TEHROL d.o.o.

Si želite dela, kjer boste imeli možnost kariernega razvoja? Delovno mesto za vse, ki imate IV ali V. stopnjo tehnične, elektro, strojne ali lesne smeri, vozniški izpit B kategorije ter se lahko pohvalite z ročnimi spretnostmi, zanesljivostjo in usmerjenostjo k iskanju rešitev. Podjetje poleg mesečnega dohodka ponuja tudi stimulativno, konkurenčno nagrajevanje in delo v sodobno opremljenem podjetju z sproščenim in urejenim delovnim okoljem. Zaposlitev za nedoločen čas.

Več o delovnem mestu si lahko preberete
tukaj:

  1. Tester igralnih naprav (QA) (m/ž) – delodajalec: Proizbira d.o.o.

Vas zanima delo kjer boste lahko preizkušali različne tipe igralnih naprav (slot avtomati, elektronska ruleta, itd.) strojne ter programske opreme, pripravljali testne skripte in izobraževali kader v proizvodnji? Potem nikar ne čakajte s prijavo. Zagotovite si zaposlitev za nedoločen čas v perspektivnem delovnem okolju, kjer boste imeli možnost kariernega in osebnostnega razvoja ter mentorsko podporo.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Vodja prodaje (m/ž) – delodajalec: GEM motors d.o.o.

Podjetje išče izkušeno osebo, ki bo skrbela za globalno prodajo in rast poslovanja podjetja. Če ste samoiniciativni, vztrajni, razmišljate “izven okvirjev” in imate vedno pozitiven pristop do dela vam podjetje ponuja zaposlitev, kjer boste imeli možnost sodelovanje pri ustvarjanju globalne uspešne zgodbe v globalnem visokotehnološkem podjetju, ki bo skrbelo za vaš osebni in strokovni napredek ter vam omogočalo doprinos k misiji trajnostnih rešitev za urbano e-mobilnost. Prijavite se in zagotovite si dolgoročno delovno razmerje s stimulativnim nagrajevanjem in testiranje na električnih vozilih v realnem okolju.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Natakar (m/ž) – delodajalec: CENTER DRAVA D.O.O

Podjetje išče novo sodelavca, ki bo zadolžen za strežbo toplih napitkov, sladic in ostale pijače v kavarni Cubana v Mariboru. Pogoji za delo so osnovno znanje slovenskega jezika, samostojnost, prilagodljivost in urejenost. Dvoizmensko delo v podravski regiji za določen ali nedoločen čas ponuja tudi stimulativno plačilo.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Skladiščnik – blagovni manipulant (m/ž) – delodajalec: Tuplex, podjetje za distribucijo, trgovino in storitve d.o.o.

Delovno mestu boste skrbeli za kontrolo, inventuro, prevzem, hrambo in izdajo (razvoz) blaga. Zaposlitev za določen čas v osrednjeslovenski regiji. Pogoji za delo so zaključena srednja šola/gimnazija, 5 let predhodnih izkušenj in vozniško dovoljenje B kategorije.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Grafični operater (m/ž) – delodajalec: Grapak Krško d.o.o.

Delo zajema pripravo tiskovne forme za tisk – grafični operater. Pogoji za delo so predhodne izkušnje v tisku, znanje z delom na računalniku in programom Adobe Ilustrator. Zaposlitev za nedoločen čas v kraju Senovo vabi k prijavi!

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

Povezane teme

Deloglasnik, delovna mesta, iskanje zaposlitve, Slovenija, služba
Aktualno

Zaradi koronavirusa odpovedan letošnji Pohod ob žici

Organizatorji vsakoletne tradicionalne športno-rekreativne prireditve, ki zaznamuje pomlad v Ljubljani, so bili zaradi epidemije koronavirusa odpovedati letošnji, 64. Pohod – Pot ob žici in Tek trojk. Vest o odpovedi so objavili na uradni spletni strani pohod.si. Ob tem so zagotovil, da bo prireditev prihodnje leto med 6. in 8. majem.

Aktualno

Ministrstvo Slovence spodbuja: “Vrtnarite! Tudi z zdravimi domačimi pridelki z naših vrtov boste prispevali k premagovanju trenutne krize”

Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano spodbuja prebivalce Slovenije, ki imajo možnost za obdelavo vrtov, gredic in njiv, naj to v čim večji možni meri izkoristijo. “Vrtnarite! Tudi z zdravimi domačimi pridelki z naših vrtov boste prispevali k premagovanju trenutne krize,” so zapisali v današnjem sporočilu za javnost.

Rubrika Aktualno

Aktualno
koronavirus v sloveniji

Okužen morda kršil karanteno in pristal na izolski urgenci

V Zdravstvenem domu Lucija so dopoldne prejeli klic na pomoč od moškega, ki je bil na testu pozitiven na novi koronavirus in je morda kršil karanteno z odhodom na vikend v piransko občino, poročajo Primorske novice. Zaradi poslabšanja zdravja so ga morali z vikenda z rešilcem odpeljati na izolsko urgenco, od tam pa infekcijsko kliniko v Ljubljani.