Cristiana Ronalda je prosila za skupno fotografijo, poglejte njegovo reakcijo

Ni bil razpoložen za fotografiranje ...

Cristiano Ranldo je v 39. minuti tekme proti moldavskemu Šerifu v 2. krogu evropske lige dosegel svoj prvi zadetek v sezoni in svojega prvega v evropski ligi. Ob polčasu je bilo že 2:0, saj je pred njim zadel Jadon Sancho, s tem izidom pa se je tudi končala tekma.

Številni mediji so izpostavili trenutek, ki se je zgodil, ko so se igralci ob polčasu odpravljali v slačilnico. Kamere so sledile Ronaldu in ujele trenutek, ko je članica zdravniške ekipe na stadionu Zimbru poskušala prositi Ronalda za skupno fotografijo.