Ta pestrih 10 – Deloglasnikov izbor najaktualnejših kariernih priložnosti

Deloglasnik, prvi zaposlitveni portal v Sloveniji te čaka s pestro izbiro prostih delovnih mest. Za vas bomo vsak teden izluščili nekaj najbolj zanimivih in aktualnih delovnih mest širom Slovenije. Registrirajte se na zaposlitvenem portalu Deloglasnik in zgrabite priložnost novega delovnega mesta še danes!
Že vohate pomlad v zraku?

Čas za spomladansko čiščenje kariernih ciljev!

  1. Voznik tovornega vozila v domačem transportu (m/ž) – delodajalec: DACAR transportne storitve d.o.o.

Podjetje v svoj kolektiv vabi novega sodelavca – vaše naloge bodo: prevoz tovora in vodenje spremne dokumentacije. Zaposlitev za določen čas (12 mesecev) v okolici gorenjske regije. Prijavite se še danes!

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Posluževalec stroja III (m/ž) – delodajalec: LTH Castings d.o.o.

Pogoji za delo so ustrezna izobrazba: III., IV., ali V. stopnja, pripravljenost za delo v izmenah (tri ali štiri izmene), vestnost, zanesljivost, natančnost in motiviranost za delo. Predhodne izkušnje so prednost, a niso pogoj – zaposlitev za ne/določen v Škofji Loki ali Ljubljana čaka na vašo prijavo!

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Monter lesenih konstrukcij / Tesar (m/ž) – delodajalec: Tesarstvo Kregar Martin Kregar s.p.

Zaradi rasti obsega poslovanja, se išče novega sodelavca za delo v delavnici in na gradbiščih. Pogoji za delo so 2 leti delovnih izkušenj, natančnost in odgovornost, izpit B kategorije in lasten prevoz do delovnega mesta. Zaposlitev v osrednjeslovenski regiji za določen čas (1 leto) z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas, vključuje tudi stimulativno plačilo, božičnico in regres.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Pomožni delavec pri oblaganju tal in sten (m/ž) – delodajalec: Paško Aleksić s.p.

Podjetje išče novega sodelavca za pomoč pri polaganju granita in keramike. Če imate resen pristop do dela ter se lahko pohvalite z lastnostmi kot so natančnost, delavnost in motiviranost za opravljanje tovrstnega dela, potem ste pravi kandidat za to delo. Zaposlitev v osrednjeslovenski regiji za določen čas, z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas, čaka na vašo prijavo!

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Tiskar (m/ž) – delodajalec: Grapak Krško d.o.o.

Delovno mesto za vse, ki se poznate na delo s tiskarskimi stroji (potrebne predhodne delovne izkušnje); zaželena je tudi dokončana srednja šola – tiskar, grafik (grafični tehnik). Zaposlitev za nedoločen čas v spodnjeposavski regiji (lokacija: Senovo) poteka v dveh izmenah. Zgrabite priložnost za zaposlitev!

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Voznik tovornega vozila za transport po Sloveniji (m/ž) – delodajalec: A&M, poslovne storitve, Andrej Maradin s.p.

Pogoji za delo so opravljena koda 95 v vozniškem dovoljenju, vozniško dovoljenje kategorije B in C, 1-2 leti predhodnih delovnih izkušenj ter dokončana II.stopnja izobrazbe – osnovna šola. Podjetje ponuja zaposlitev v osrednjeslovenski regiji za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Voznik tovornega vozila v domačem transportu (m/ž) – delodajalec: SANIMAR Robert Bergant s.p.

Pogoji za delo so opravljena poklicna III. ali IV. stopnja izobrazbe, najmanj 1 leto delovnih izkušenj v transportu, vozniško dovoljenje C in E kategorije, veljavna kodo 95 v vozniškem dovoljenju in digitalna kartica. Podjetje ponuja zaposlitev v osrednjeslovenski regiji za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Finančni analitik (m/ž) – delodajalec: HRM REŠITVE d.o.o.

Podjetje išče novo sodelavca, ki bo deloval na projektih podjetja. Prednost imajo kandidati, ki so v pridobivanju Licence Pooblaščenega ocenjevalca vrednosti podjetij (Certified Business Appraisers) ali/in Pooblaščenega finančnega analitika (CFA – Chartered Financial Analyst). Zaposlitev za nedoločen čas v osrednjeslovenski regiji ponuja tudi možnostjo stimulativnega plačila.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Vodja kuhinje (m/ž) – delodajalec: Slorest d.o.o.

Vas zanima delo v uspešnem podjetju, kjer boste svoje obveznosti opravljali v prijetnem delovnem okolju. Kaj ponuja podjetje? Dobre delovne pogoje, strokovno izpolnjevanje, karierni razvoj, dobro plačilo, dodatna izobraževanj in stimulativno nagrajevanje. Zainteresirani? Potem nikar ne odlašajte s prijavo in zgrabite zaposlitev za ne/določen čas v goriški regiji.

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

  1. Elektronik (m/ž)– delodajalec: Hidria d.o.o.

Podjetje, ki se uvršča med vodilne evropske in svetovne korporacije na področju avtomobilskih in industrijskih tehnologij vabi k sodelovanju. Pogoji za delo so vozniški izpit B kategorije, poznavanje poslovnih informacijskih sistemov in programskih jezikov, dobra usposobljenost za delo s pisarniškimi orodji (MS Office) in znanje angleškega jezika (B1). Zaželene so delovne izkušnje s področja vzdrževanja (elektrike in elektronike). Zaposlitev za nedoločen čas poteka v obalno-kraški regiji (lokacija: Koper).

Več o delovnem mestu si lahko preberete tukaj:

Povezane teme

Deloglasnik, delovna mesta, iskanje zaposlitve, Slovenija
Aktualno

Zaradi koronavirusa odpovedan letošnji Pohod ob žici

Organizatorji vsakoletne tradicionalne športno-rekreativne prireditve, ki zaznamuje pomlad v Ljubljani, so bili zaradi epidemije koronavirusa odpovedati letošnji, 64. Pohod – Pot ob žici in Tek trojk. Vest o odpovedi so objavili na uradni spletni strani pohod.si. Ob tem so zagotovil, da bo prireditev prihodnje leto med 6. in 8. majem.

Aktualno

Ministrstvo Slovence spodbuja: “Vrtnarite! Tudi z zdravimi domačimi pridelki z naših vrtov boste prispevali k premagovanju trenutne krize”

Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano spodbuja prebivalce Slovenije, ki imajo možnost za obdelavo vrtov, gredic in njiv, naj to v čim večji možni meri izkoristijo. “Vrtnarite! Tudi z zdravimi domačimi pridelki z naših vrtov boste prispevali k premagovanju trenutne krize,” so zapisali v današnjem sporočilu za javnost.

Rubrika Aktualno

Aktualno
koronavirus v sloveniji

Okužen morda kršil karanteno in pristal na izolski urgenci

V Zdravstvenem domu Lucija so dopoldne prejeli klic na pomoč od moškega, ki je bil na testu pozitiven na novi koronavirus in je morda kršil karanteno z odhodom na vikend v piransko občino, poročajo Primorske novice. Zaradi poslabšanja zdravja so ga morali z vikenda z rešilcem odpeljati na izolsko urgenco, od tam pa infekcijsko kliniko v Ljubljani.