Bregarjev Krim ranjen, ampak nikakor ne mrtev

Kategorija: Rokomet Fri, 20 May 2016 15:00:00 +0200 Ljubljana – Uroš Bregar je še najmanj kriv, da je Krim Mercator po 21 letih ostal brez državnega naslova. Pod njegovim vodstvom so ljubljanske rokometašice izšle kot zmagovalke na vseh tekmah in osvojile pokal Slovenije. A ko je februarja dočakal službo, po kateri je dolgo hrepenel, je šampionski vlak že odpeljal proti Zagorju. Dvakratni evropski prvak doživlja strm padec in je dosegel dno z izgubo domačega primata. S tem je ogrožen nastop v ligi prvakinj, v kateri je sodeloval od leta 1995. »Izguba naslova je bila boleča, a najpomembnejše je, da se ne bo finančno poznala, vsaj takšna so zagotovila,« je odleglo Bregarju, ki sestavlja igralski mozaik. »Uspelo nam je zadržati jedro ekipe, tudi Mirjeto Bajramosko in Elizabeth Omoregie, medtem ko se z Vesno Milanović-Litre še pogovarjamo. Odhajajoči Sanjo Obradović ...

Kategorija: Rokomet Fri, 20 May 2016 15:00:00 +0200 Ljubljana – Uroš Bregar je še najmanj kriv, da je Krim Mercator po 21 letih ostal brez državnega naslova. Pod njegovim vodstvom so ljubljanske rokometašice izšle kot zmagovalke na vseh tekmah in osvojile pokal Slovenije. A ko je februarja dočakal službo, po kateri je dolgo hrepenel, je šampionski vlak že odpeljal proti Zagorju. Dvakratni evropski prvak doživlja strm padec in je dosegel dno z izgubo domačega primata. S tem je ogrožen nastop v ligi prvakinj, v kateri je sodeloval od leta 1995. »Izguba naslova je bila boleča, a najpomembnejše je, da se ne bo finančno poznala, vsaj takšna so zagotovila,« je odleglo Bregarju, ki sestavlja igralski mozaik. »Uspelo nam je zadržati jedro ekipe, tudi Mirjeto Bajramosko in Elizabeth Omoregie, medtem ko se z Vesno Milanović-Litre še pogovarjamo. Odhajajoči Sanjo Obradović …