Rogliču kronometer in skupno tretje mesto po Romandiji

Kategorija: Kolesarstvo Sun, 30 Apr 2017 15:35:00 +0200 Lozana - Slovenski kolesar Primož Roglič (LottoNl-Jumbo) je zmagal v zadnji, peti etapi 71. dirke po Romandiji, v kronometru v okolici Lozane (18,3 km, 24:58). Skupno je zasedel tretje mesto, za zmagovalcem dirke, Avstralcem Richiejem Portom (BMC, 17:16:00), je zaostal 26 sekund. Drugi je bil Britanec Simon Yates (Orica-Scott) z 21 sekundami zaostanka. V kronometru je bil drugi Porte, ki je za Rogličem zaostal osem sekund, tretji pa Britanec Tejay van Garderen (BMC Racing), ki je zaostal 34 sekund. Yates je bil 12. z 48 sekundami zaostanka za Rogličem in je s prvega mesta, ki ga je prevzel po sobotni kraljevski četrti etapi, v kateri je bil najhitrejši, zdrsnil na drugo. Pred kronometrom je imel 19 sekund prednosti pred Portom. Roglič ...

Kategorija: Kolesarstvo Sun, 30 Apr 2017 15:35:00 +0200 Lozana – Slovenski kolesar Primož Roglič (LottoNl-Jumbo) je zmagal v zadnji, peti etapi 71. dirke po Romandiji, v kronometru v okolici Lozane (18,3 km, 24:58). Skupno je zasedel tretje mesto, za zmagovalcem dirke, Avstralcem Richiejem Portom (BMC, 17:16:00), je zaostal 26 sekund. Drugi je bil Britanec Simon Yates (Orica-Scott) z 21 sekundami zaostanka. V kronometru je bil drugi Porte, ki je za Rogličem zaostal osem sekund, tretji pa Britanec Tejay van Garderen (BMC Racing), ki je zaostal 34 sekund. Yates je bil 12. z 48 sekundami zaostanka za Rogličem in je s prvega mesta, ki ga je prevzel po sobotni kraljevski četrti etapi, v kateri je bil najhitrejši, zdrsnil na drugo. Pred kronometrom je imel 19 sekund prednosti pred Portom. Roglič …