Stopničke in deseterica za BTC City Ljubljana

Kategorija: Kolesarstvo Sun, 07 May 2017 12:56:00 +0200 Chongming - Tridnevna dirka Tour of Chongming Island na Kitajskem letos šteje tudi v točkovanje svetovne serije (World Tour), zato je bila konkurenca zelo močna. V drugi etapi je s prvimi stopničkami na dirkah najvišje ravni v letošnji sezoni zablestela Italijanka Anna Stricker, ki je pod okrilje Gorazda Penka v ljubljansko ekipo prišla pred to sezono. Strickerjeva je oblekla tudi pikčasto majico najboljše na gorskih ciljih, v današnji zadnji etapi pa je zadržala mesto med prvo deseterico. Zmagala je Julien D'Hoore, Strickerjeva pa je na šestem mestu za njo zaostala le dobrih 20 sekund. Jelena Erić je končala na 13. mestu, do cilja so prišle še Urška Žigart, Corinna Lechner in Mia Radotić.  Rezultati 3. etape: 1. D'Hoore Jolien (Wiggle High5) 2:48:312. Wild Kirsten ( Cylance Pro)3. Hosking Chloe (Ale Cipollini) 5. ...

Kategorija: Kolesarstvo Sun, 07 May 2017 12:56:00 +0200 Chongming – Tridnevna dirka Tour of Chongming Island na Kitajskem letos šteje tudi v točkovanje svetovne serije (World Tour), zato je bila konkurenca zelo močna. V drugi etapi je s prvimi stopničkami na dirkah najvišje ravni v letošnji sezoni zablestela Italijanka Anna Stricker, ki je pod okrilje Gorazda Penka v ljubljansko ekipo prišla pred to sezono. Strickerjeva je oblekla tudi pikčasto majico najboljše na gorskih ciljih, v današnji zadnji etapi pa je zadržala mesto med prvo deseterico. Zmagala je Julien D’Hoore, Strickerjeva pa je na šestem mestu za njo zaostala le dobrih 20 sekund. Jelena Erić je končala na 13. mestu, do cilja so prišle še Urška Žigart, Corinna Lechner in Mia Radotić.  Rezultati 3. etape: 1. D’Hoore Jolien (Wiggle High5) 2:48:312. Wild Kirsten ( Cylance Pro)3. Hosking Chloe (Ale Cipollini) 5. …