Kdo so najbolj seksi Slovenci, ki so dvigovali temperaturo v letu 2021

Kdo so najbolj seksi Slovenci, ki so dvigovali temperaturo v letu 2021

Ti znani Slovenci so vedno v središču pozornosti! Radi pokažejo svojo lepoto, mi pa si na njih radi spočijemo oči!

Revija People vsako leto izbere najbolj seksi moškega na svetu. Seznam tipov, ki svetu najbolj mešajo glave, je tako tudi letos dobil novo ime. Laskavi naziv je dobil igralec Paul Rudd.

Kdo pa je najbolj seksi pri nas, najbolj fatalen, karizmatičen? Po izboru uredništva so si mesto na lestvici prislužili:

Franko Bajc

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Franko Bajc (@franko_bajc)

Goran Dragič

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goran Dragic (@the_1_dragon)

Jure Košir

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jure Košir (@jurekosir_)

Primož Roglič

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Primoz Roglic (@primozroglic)

Matevž Šalehar – Hamo

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @hamo_od_tribute2love

Jan Oblak

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jan Oblak (@oblakjan)

Tomi Meglič

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tomi M Siddharta (@tomi_m_siddharta)

Jan Plestenjak

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jan Plestenjak (@janplestenjak)

Luka Dončič

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luka Doncic (@lukadoncic)

Marko Potrč

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marko Potrč (@markopotrc)

Miha Šalehar

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Štuk-3 (@stuk3band)

Filip Flisar

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filip Flisar (@filipflisar)

Chorchyp

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Denis Porčič Chorchyp (@chorchyp)

Challe Salle

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Challe Salle (@challe_salle)

Matjaž Nemec

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Matjaž Nemec (@matjaznemec)

Igor Mikič

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IGOR MIKIČ (@mikic7)

Najbolj brano

I.R.V. d.o.o.      O nas      Pogoji uporabe      Oglaševanje      O piškotkih      Nastavitve zasebnosti
Scroll to top
Skip to content