1. SNL: Domžalčani s šestimi goli premagali Ankaran

Kategorija: Nogomet Sat, 14 Oct 2017 19:10:00 +0200 Prvi medsebojni dvoboj teh dveh tekmecev se je v tej sezoni končal s 3:1 za Domžale. Te so bile tokrat še bolj prepričljive. Zadnjeuvrščenim Primorcem so tokrat nasule kar pol ducata golov. S četrto zmago so se povzpele na peto mesto prvenstvene lestvice. Domžale so tako prekinile niz treh tekem brez zmage. Domžalčani so že v prvem polčasu odločili zmagovalca. Primorci so v vseh 45 minutah sprožili vsega en strel, mrežo pa so ohranili nedotaknjeno do 27. minute, ko je zadel Nermin Hodžić, ki je sprožil s približno 15 metrov. Po še nekaj priložnostih domačih so slednji prednost podvojili v 38. minuti. Po podaji Senijada Ibričića iz kota je na prvi vratnici žogo z glavo podaljšal Amedej Vetrih, ob drugi vratnici pa je bil Tilen Klemenčič, ki je z nogo zadel za ...

Kategorija: Nogomet Sat, 14 Oct 2017 19:10:00 +0200 Prvi medsebojni dvoboj teh dveh tekmecev se je v tej sezoni končal s 3:1 za Domžale. Te so bile tokrat še bolj prepričljive. Zadnjeuvrščenim Primorcem so tokrat nasule kar pol ducata golov. S četrto zmago so se povzpele na peto mesto prvenstvene lestvice. Domžale so tako prekinile niz treh tekem brez zmage. Domžalčani so že v prvem polčasu odločili zmagovalca. Primorci so v vseh 45 minutah sprožili vsega en strel, mrežo pa so ohranili nedotaknjeno do 27. minute, ko je zadel Nermin Hodžić, ki je sprožil s približno 15 metrov. Po še nekaj priložnostih domačih so slednji prednost podvojili v 38. minuti. Po podaji Senijada Ibričića iz kota je na prvi vratnici žogo z glavo podaljšal Amedej Vetrih, ob drugi vratnici pa je bil Tilen Klemenčič, ki je z nogo zadel za …