1. SNL: Zmagal tudi Maribor

Kategorija: Nogomet Sun, 17 Sep 2017 20:20:00 +0200 Nova Gorica - Nogometaši Gorice so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:3 (0:2). Novogoričani so po štirih zaporednih zmagah naleteli na premočnega tekmeca. Mariborčani, ki so zadnji dve tekmi igrali neodločeno, so z dobro realizacijo ostali v stiku z vodilno Olimpijo, za katero zaostajajo dve točki. Primorci so sicer imeli kar nekaj lepih priložnosti, a se je vedno izkazal Jasmin Handanović. Štajerci so dobili prvi polčas z 2:0. Povedli so v 16. minuti, ko je Alen Jogan z neposrečenim vračanjem žoge vratarju z glavo žogo poslal čez Grego Sorčana in v lastno mrežo. Na 2:0 je z lepim strelom z 18 metrov zadel še Jasmin Mešanović. Sicer pa so imeli celo več priložnosti Novogoričani. Že v drugi minuti je Bede Osuji sprožil čez gol, sedem minut pozneje ...

Kategorija: Nogomet Sun, 17 Sep 2017 20:20:00 +0200 Nova Gorica – Nogometaši Gorice so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:3 (0:2). Novogoričani so po štirih zaporednih zmagah naleteli na premočnega tekmeca. Mariborčani, ki so zadnji dve tekmi igrali neodločeno, so z dobro realizacijo ostali v stiku z vodilno Olimpijo, za katero zaostajajo dve točki. Primorci so sicer imeli kar nekaj lepih priložnosti, a se je vedno izkazal Jasmin Handanović. Štajerci so dobili prvi polčas z 2:0. Povedli so v 16. minuti, ko je Alen Jogan z neposrečenim vračanjem žoge vratarju z glavo žogo poslal čez Grego Sorčana in v lastno mrežo. Na 2:0 je z lepim strelom z 18 metrov zadel še Jasmin Mešanović. Sicer pa so imeli celo več priložnosti Novogoričani. Že v drugi minuti je Bede Osuji sprožil čez gol, sedem minut pozneje …