Aluminij strl odpor Krke, Gorica pa Triglava

Kategorija: Nogomet Wed, 25 Oct 2017 19:12:00 +0200 Novo mesto - Po Celju, ki je izločilo Muro, so drugi polfinalisti nogometnega pokala Slovenije igralci Aluminija iz Kidričevega. Ti so na povratni tekmi v Novem mestu premagali Krko s 3:0 (2:0). Prva tekma se je končala brez zadetkov. Kidričani so tekmo odločili v svoj prid praktično že v prvem polčasu, ko so ob konkretnejši igri od domačinov dosegli dva zadetka. Že v peti minuti je zadel Vedran Mesec, v 40. pa je iz bližine na 2:0 povišal Žiga Škoflek. Slednji je ob tem dosegel še en zadetek, a iz prepovedanega položaja, Derrick Mensah pa je zadel prečko. V 73. minuti je za 3:0 zadel Ibrahim Mensah, ko je bil uspešen s strelom z glavo po podaji z desne strani. V 88. minuti je Mario Vasilj zunaj kazenskega prostora nevarno startal ...

Kategorija: Nogomet Wed, 25 Oct 2017 19:12:00 +0200 Novo mesto – Po Celju, ki je izločilo Muro, so drugi polfinalisti nogometnega pokala Slovenije igralci Aluminija iz Kidričevega. Ti so na povratni tekmi v Novem mestu premagali Krko s 3:0 (2:0). Prva tekma se je končala brez zadetkov. Kidričani so tekmo odločili v svoj prid praktično že v prvem polčasu, ko so ob konkretnejši igri od domačinov dosegli dva zadetka. Že v peti minuti je zadel Vedran Mesec, v 40. pa je iz bližine na 2:0 povišal Žiga Škoflek. Slednji je ob tem dosegel še en zadetek, a iz prepovedanega položaja, Derrick Mensah pa je zadel prečko. V 73. minuti je za 3:0 zadel Ibrahim Mensah, ko je bil uspešen s strelom z glavo po podaji z desne strani. V 88. minuti je Mario Vasilj zunaj kazenskega prostora nevarno startal …