Andreja Klepač z odlično igro do pete turnirske lovorike

Kategorija: Tenis Sat, 23 Sep 2017 10:55:00 +0200 Tokio - Slovenska teniška igralka Andreja Klepač se veseli pete zmage na turnirjih WTA v konkurenci dvojic, četrte s špansko soigralko. V finalu Tokia (z nagradnim skladom 890.100 ameriških dolarjev) je namreč v četrtopostavljeni navezi z Mario Jose Martinez Sanchez po zgolj 69 minutah neizenačene igre gladko, s 6:3 in 6:2, odpravila še Avstralko Darjo Gavrilovo in Rusinjo Darjo Kasatkino, ki ju v Tokiu ni bilo na seznamu nosilk. Zmagovalna kombinacija je na celotnem turnirju oddala en sam niz. Finale se za 31-letno Koprčanko in tri leta starejšo Španko ni začel najbolje, saj sta morali takoj oddati igro na svoj začetni udarec, vendar takoj vrnili milo za drago s kar tremi zaporednimi brejki. Drugi niz je bil izenačen do izida 2:2, v nadaljevanju pa nista poraženki osvojili niti igre več. Avstralka ...

Kategorija: Tenis Sat, 23 Sep 2017 10:55:00 +0200 Tokio – Slovenska teniška igralka Andreja Klepač se veseli pete zmage na turnirjih WTA v konkurenci dvojic, četrte s špansko soigralko. V finalu Tokia (z nagradnim skladom 890.100 ameriških dolarjev) je namreč v četrtopostavljeni navezi z Mario Jose Martinez Sanchez po zgolj 69 minutah neizenačene igre gladko, s 6:3 in 6:2, odpravila še Avstralko Darjo Gavrilovo in Rusinjo Darjo Kasatkino, ki ju v Tokiu ni bilo na seznamu nosilk. Zmagovalna kombinacija je na celotnem turnirju oddala en sam niz. Finale se za 31-letno Koprčanko in tri leta starejšo Španko ni začel najbolje, saj sta morali takoj oddati igro na svoj začetni udarec, vendar takoj vrnili milo za drago s kar tremi zaporednimi brejki. Drugi niz je bil izenačen do izida 2:2, v nadaljevanju pa nista poraženki osvojili niti igre več. Avstralka …