Andreja Klepač že v polfinalu Tokia

Kategorija: Tenis Wed, 20 Sep 2017 10:06:00 +0200 Tokio - Medtem ko je Velenjčanka Katarina Srebotnik v navezi z Ukrajinko Ljudmilo Kičenok izpadla že v uvodnem kolu dvojic teniškega turnirja WTA v Tokiu, pa slovenske barve še naprej uspešno zastopa Koprčanka Andreja Klepač, ki se je kot četrta nosilka v paru s Španko Mario Jose Martinez Sanchez po drugi zaporedni zmagi prebila že v polfinale. Slovensko-španska kombinacija v četrtfinalu ni imela pretiranih preglavic z nepostavljenima domačima igralkama Eri Hozumi in Miju Kato, od katerih je bila po uri in 25 minutah igre boljša s 6:3 in 7:5. V prvem nizu sta zmagovalki tekmicama »sneli« že uvodno igro na njun začetni udarec, bliskovito prednost s 3:0 pa brez težav zadržali do konca. Drugi niz je bil dosti bolj izenačen, pa čeravno sprva ni kazalo tako, saj sta Klepačeva in Martinezova že ...

Kategorija: Tenis Wed, 20 Sep 2017 10:06:00 +0200 Tokio – Medtem ko je Velenjčanka Katarina Srebotnik v navezi z Ukrajinko Ljudmilo Kičenok izpadla že v uvodnem kolu dvojic teniškega turnirja WTA v Tokiu, pa slovenske barve še naprej uspešno zastopa Koprčanka Andreja Klepač, ki se je kot četrta nosilka v paru s Španko Mario Jose Martinez Sanchez po drugi zaporedni zmagi prebila že v polfinale. Slovensko-španska kombinacija v četrtfinalu ni imela pretiranih preglavic z nepostavljenima domačima igralkama Eri Hozumi in Miju Kato, od katerih je bila po uri in 25 minutah igre boljša s 6:3 in 7:5. V prvem nizu sta zmagovalki tekmicama »sneli« že uvodno igro na njun začetni udarec, bliskovito prednost s 3:0 pa brez težav zadržali do konca. Drugi niz je bil dosti bolj izenačen, pa čeravno sprva ni kazalo tako, saj sta Klepačeva in Martinezova že …