Bezjak: Zdržali smo pritisk in si prislužili pohvalo

Kategorija: Rokomet Sat, 14 Jan 2017 19:41:00 +0100 Metz - Slovenska moška rokometna reprezentanca je na svetovnem prvenstvu v Franciji dosegla še drugo zmago. Dvoboj z Islandijo (26:25) je bil veliko bolj tesen kot z Angolo, toda varovanci selektorja Veselina Vujovića so dobro zdržali pritisk in tudi upravičili vlogo favorita za novo zmago. »Islandci so bili nepopustljiv tekmec, srčno so se borili vseh 60 minut. V prvem polčasu je dobro delovala naša obramba, po njeni zaslugi smo si priigrali malce bolj otipljivo prednost. V začetku drugega polčasa je naša prednost hitro skopnela, v končnici pa smo bili bolj zbrani od tekmecev,« je po tekmi dejal Vujović in bil predvsem zadovoljen, da so njegovi fantje na uvodnih dveh tekmah osvojili štiri točke. »Zelo sem zadovoljen s tem izkupičkom.« Da je bila tekma izjemno težka, je povedal tudi Miha Zarabec, ki se ...

Kategorija: Rokomet Sat, 14 Jan 2017 19:41:00 +0100 Metz – Slovenska moška rokometna reprezentanca je na svetovnem prvenstvu v Franciji dosegla še drugo zmago. Dvoboj z Islandijo (26:25) je bil veliko bolj tesen kot z Angolo, toda varovanci selektorja Veselina Vujovića so dobro zdržali pritisk in tudi upravičili vlogo favorita za novo zmago. »Islandci so bili nepopustljiv tekmec, srčno so se borili vseh 60 minut. V prvem polčasu je dobro delovala naša obramba, po njeni zaslugi smo si priigrali malce bolj otipljivo prednost. V začetku drugega polčasa je naša prednost hitro skopnela, v končnici pa smo bili bolj zbrani od tekmecev,« je po tekmi dejal Vujović in bil predvsem zadovoljen, da so njegovi fantje na uvodnih dveh tekmah osvojili štiri točke. »Zelo sem zadovoljen s tem izkupičkom.« Da je bila tekma izjemno težka, je povedal tudi Miha Zarabec, ki se …