Blažič in Nikolić praznih rok na gostovanju

Kategorija: Košarka Thu, 12 Jan 2017 20:41:00 +0100 Ljubljana - Košarkarji v evroligi so danes začeli s tekmami 17. kroga, ki sta se za Jako Blažiča in Alekseja Nikolića končali s porazoma. Blažič je ob porazu Baskonie v Istanbulu proti Darušafaki z 89:98 dosegel tri točke, medtem ko Nikolića ni bilo v postavi Brose Bamberga, ki je na gostovanju v Kazanu proti domačemu Unicsu izgubil z 58:63. Tekmo v Istanbulu so bolje začeli gosti iz Baskije, ki so v 6. minuti povedli s 17:6, vendar so domačini do konca uvodne četrtine svoj zaostanek znižali, v drugi pa so počasi prevzeli pobudo. Do konca tekme so bili ves čas v vodstvu, z 29 točkami se je izkazal Latvijec Dairis Bertans, ki je za dve točki metal 7-9, za tri 3-4, ob tem pa je zadel vseh šest prostih metov. Gostujoči ...

Kategorija: Košarka Thu, 12 Jan 2017 20:41:00 +0100 Ljubljana – Košarkarji v evroligi so danes začeli s tekmami 17. kroga, ki sta se za Jako Blažiča in Alekseja Nikolića končali s porazoma. Blažič je ob porazu Baskonie v Istanbulu proti Darušafaki z 89:98 dosegel tri točke, medtem ko Nikolića ni bilo v postavi Brose Bamberga, ki je na gostovanju v Kazanu proti domačemu Unicsu izgubil z 58:63. Tekmo v Istanbulu so bolje začeli gosti iz Baskije, ki so v 6. minuti povedli s 17:6, vendar so domačini do konca uvodne četrtine svoj zaostanek znižali, v drugi pa so počasi prevzeli pobudo. Do konca tekme so bili ves čas v vodstvu, z 29 točkami se je izkazal Latvijec Dairis Bertans, ki je za dve točki metal 7-9, za tri 3-4, ob tem pa je zadel vseh šest prostih metov. Gostujoči …