Bliskovit Kamplov gol ni bil dovolj, Leipzig še nepremagan (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Sat, 19 Nov 2016 12:13:00 +0100 Leverkusen - Novinec med nemško nogometno elito, RB Leipzig, v tej sezoni še ne pozna poraza, v sinočnji prvi tekmi 11. kola bundeslige je vpisal še osmo zmago, sedmo zapovrstjo. Na gostovanju na BayAreni v Leverkusnu je bil pred 27.752 gledalci s 3:2 boljši od Bayerja, a imel kar nekaj sreče, da se je veselil vseh treh točk. Že v prvi minuti je moral namreč Leipzigov madžarski čuvaj mreže Peter Gulacsi po žogo v mrežo, po sijajni podaji 20-letnega zveznega igralca Juliana Brandta se je v 59. sekundi prvič v sezoni med strelce vpisal dobro odkriti povratnik po poškodbi, 26-letni slovenski reprezentant Kevin Kampl. A domače vodstvo ni dolgo vzdržalo. V četrti minuti je po kotu Leipziga v gneči pred vrati zelo nespretno posredoval Avstrijec Julian Baumgartlinger, ki je matiral osuplega soigralca ...

Kategorija: Nogomet Sat, 19 Nov 2016 12:13:00 +0100 Leverkusen – Novinec med nemško nogometno elito, RB Leipzig, v tej sezoni še ne pozna poraza, v sinočnji prvi tekmi 11. kola bundeslige je vpisal še osmo zmago, sedmo zapovrstjo. Na gostovanju na BayAreni v Leverkusnu je bil pred 27.752 gledalci s 3:2 boljši od Bayerja, a imel kar nekaj sreče, da se je veselil vseh treh točk. Že v prvi minuti je moral namreč Leipzigov madžarski čuvaj mreže Peter Gulacsi po žogo v mrežo, po sijajni podaji 20-letnega zveznega igralca Juliana Brandta se je v 59. sekundi prvič v sezoni med strelce vpisal dobro odkriti povratnik po poškodbi, 26-letni slovenski reprezentant Kevin Kampl. A domače vodstvo ni dolgo vzdržalo. V četrti minuti je po kotu Leipziga v gneči pred vrati zelo nespretno posredoval Avstrijec Julian Baumgartlinger, ki je matiral osuplega soigralca …