Bolezen pobrala Lemajićevi preveč moči

Kategorija: Drugi športi Mon, 26 Jun 2017 15:46:00 +0200 Seul - Tretji dan svetovnega prvenstva v olimpijskem tekvondoju v južnokorejskem Muju je slovenske barve branila Dunja Lemajić, a pospravila kovčke že po prvem dvoboju v kategoriji do 67 kilogramov, potem ko ji je nedavna bolezen pobrala preveč moči. Sprva ji je nasproti stala Uzbekistanka Nigora Tursunkulova, ki je v prvi rundi ves čas višala prednost, ki je po dveh minutah narasla že na 12 točk. Druga runda je bila bolj izenačena, v njej je Lemajićeva resda prejela dve kazni, nato pa sta tekmeci osvojili po tri točke. V zadnji rundi Lemajićeva ni mogla resneje ogroziti nasprotnice, ki se je veselila gladke zmage z 22:4. »Nimam veliko za povedati. Pred dnevi sem bruhala in izgubila precej kilogramov, kar me je povsem uničilo in sem v današnjem dvoboju komaj stala. Rezultat je ...

Kategorija: Drugi športi Mon, 26 Jun 2017 15:46:00 +0200 Seul – Tretji dan svetovnega prvenstva v olimpijskem tekvondoju v južnokorejskem Muju je slovenske barve branila Dunja Lemajić, a pospravila kovčke že po prvem dvoboju v kategoriji do 67 kilogramov, potem ko ji je nedavna bolezen pobrala preveč moči. Sprva ji je nasproti stala Uzbekistanka Nigora Tursunkulova, ki je v prvi rundi ves čas višala prednost, ki je po dveh minutah narasla že na 12 točk. Druga runda je bila bolj izenačena, v njej je Lemajićeva resda prejela dve kazni, nato pa sta tekmeci osvojili po tri točke. V zadnji rundi Lemajićeva ni mogla resneje ogroziti nasprotnice, ki se je veselila gladke zmage z 22:4. »Nimam veliko za povedati. Pred dnevi sem bruhala in izgubila precej kilogramov, kar me je povsem uničilo in sem v današnjem dvoboju komaj stala. Rezultat je …