Celje naslov prvaka potrdilo z zmago na derbiju z Gorenjem (FOTO)

Kategorija: Rokomet Fri, 02 Jun 2017 22:18:00 +0200 Celje - V Zlatorogu je bil derbi z Gorenjem bolj kot tekmi posvečen proslavljanju novega naslova državnih prvakov. Kljub temu vsaka zmaga na derbijih šteje in Velenjčani v Celje niso prišli z belo zastavo. Domačini so na krilih razigrane publike - Zlatorog ni bil poln, zbralo se je okrog 2000 navijačev - v prvem polčasu ustvarili in nato zadržali štiri zadetke prednosti do odmora, a so v nadaljevanju Velenjčani uprizorili še zadnji letošnji povratek. Na koncu jim je za remi in simbolično točko zmanjkal en zadetek, Celje je slavilo z 29:28.  Naslednji dnevi bodo namenjeni proslavi in regeneraciji, tako v Celju kot v Velenju pa že pospešeno sestavljajo igralski mozaik za naslednje sezone. Branko Tamše si želi, da bi klub končno poplačal stare dolgove in zadihal s polnimi pljuči, v naslednji sezoni ...

Kategorija: Rokomet Fri, 02 Jun 2017 22:18:00 +0200 Celje – V Zlatorogu je bil derbi z Gorenjem bolj kot tekmi posvečen proslavljanju novega naslova državnih prvakov. Kljub temu vsaka zmaga na derbijih šteje in Velenjčani v Celje niso prišli z belo zastavo. Domačini so na krilih razigrane publike – Zlatorog ni bil poln, zbralo se je okrog 2000 navijačev – v prvem polčasu ustvarili in nato zadržali štiri zadetke prednosti do odmora, a so v nadaljevanju Velenjčani uprizorili še zadnji letošnji povratek. Na koncu jim je za remi in simbolično točko zmanjkal en zadetek, Celje je slavilo z 29:28.  Naslednji dnevi bodo namenjeni proslavi in regeneraciji, tako v Celju kot v Velenju pa že pospešeno sestavljajo igralski mozaik za naslednje sezone. Branko Tamše si želi, da bi klub končno poplačal stare dolgove in zadihal s polnimi pljuči, v naslednji sezoni …