City melje naprej, že petnajstič zapored brez poraza

Kategorija: Nogomet Sun, 01 Oct 2017 14:34:00 +0200 London - Razigrani nogometaši Manchester Cityja tudi po sedmem kolu angleškega prvoligaškega tekmovanja ostajajo na čelu prvenstvene razpredelnice, saj so se z novimi tremi točkami vrnili tudi z gostovanja na štadionu Stamford Bridge, na katerem so z 1:0 odpravili zasedbo domačega Chelseaja. Mož odločitve je bil ravno sredi drugega polčasa 26-letni Belgijec Kevin de Bruyne, ki je izkoristil podajo Gabriela Jesusa in z natančnim strelom zatresel mrežo nekdanjega delodajalca. Niz Cityjeve neporaženosti v premier league zdaj traja že petnajst dvobojev, nazadnje so morali varovanci Pepa Guardiole na kolena ravno pred Chelseajem letošnjega 5. aprila (1:2). Odtlej so nanizali dvanajst zmag in tri neodločene izide, izenačili pa tudi klubski rekord po številu zmagovitih prvenstvenih dvobojev na gostovanju - pet. Londončani, v celotnem dvoboju so zgolj dvakrat sprožili v okvir vrat, so bili ...

Kategorija: Nogomet Sun, 01 Oct 2017 14:34:00 +0200 London – Razigrani nogometaši Manchester Cityja tudi po sedmem kolu angleškega prvoligaškega tekmovanja ostajajo na čelu prvenstvene razpredelnice, saj so se z novimi tremi točkami vrnili tudi z gostovanja na štadionu Stamford Bridge, na katerem so z 1:0 odpravili zasedbo domačega Chelseaja. Mož odločitve je bil ravno sredi drugega polčasa 26-letni Belgijec Kevin de Bruyne, ki je izkoristil podajo Gabriela Jesusa in z natančnim strelom zatresel mrežo nekdanjega delodajalca. Niz Cityjeve neporaženosti v premier league zdaj traja že petnajst dvobojev, nazadnje so morali varovanci Pepa Guardiole na kolena ravno pred Chelseajem letošnjega 5. aprila (1:2). Odtlej so nanizali dvanajst zmag in tri neodločene izide, izenačili pa tudi klubski rekord po številu zmagovitih prvenstvenih dvobojev na gostovanju – pet. Londončani, v celotnem dvoboju so zgolj dvakrat sprožili v okvir vrat, so bili …