De Boer: Imamo odličnega vratarja Handanovića! (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Fri, 21 Oct 2016 10:35:00 +0200 Milano - Nogometaši Interja so po dveh porazih v evropski ligi - domačem s Hapoelom Beer Shevo (0:2) in gostujočem pri Sparti Pragi (1:3) - sinoči vendarle zavihali rokave in v derbiju skupine K na štadionu Giuseppe Meazza z 1:0 odpravili zasedbo Southamptona, mož odločitve pa je bil Antonio Candreva z zadetkom v 67. minuti iz edinega moštvenega strela v okvir vrat. Ni pa bil edini junak obračuna, v to kategorijo je mirne duše mogoče uvrstiti tudi nekdanjega slovenskega reprezentančnega čuvaja mreže Samirja Handanovića. Ostal je namreč nepremagan, zbral tri obrambe in se z eno od njih zares izkazal: »Tista, pri kateri sem v končnici stekel iz vrat proti žogi in preprečil izenačenje Charlieju Austinu, je bila najzahtevnejša, zadovoljen sem z njo. Roko na srce se z igro nismo izkazali, a ...

Kategorija: Nogomet Fri, 21 Oct 2016 10:35:00 +0200 Milano – Nogometaši Interja so po dveh porazih v evropski ligi – domačem s Hapoelom Beer Shevo (0:2) in gostujočem pri Sparti Pragi (1:3) – sinoči vendarle zavihali rokave in v derbiju skupine K na štadionu Giuseppe Meazza z 1:0 odpravili zasedbo Southamptona, mož odločitve pa je bil Antonio Candreva z zadetkom v 67. minuti iz edinega moštvenega strela v okvir vrat. Ni pa bil edini junak obračuna, v to kategorijo je mirne duše mogoče uvrstiti tudi nekdanjega slovenskega reprezentančnega čuvaja mreže Samirja Handanovića. Ostal je namreč nepremagan, zbral tri obrambe in se z eno od njih zares izkazal: »Tista, pri kateri sem v končnici stekel iz vrat proti žogi in preprečil izenačenje Charlieju Austinu, je bila najzahtevnejša, zadovoljen sem z njo. Roko na srce se z igro nismo izkazali, a …