Debevec napredoval, Markoja in Žižek izpadla

Kategorija: Drugi športi Sat, 20 May 2017 15:29:00 +0200 München - Od treh slovenskih strelcev se je na nedeljsko tekmo z malokalibrsko puško leže na 50 metrov za svetovni pokal v Münchnu prebil le Rajmond Debevec, medtem so sta Robert Markoja in Jernej Žižek obtičala v eliminacijah. Debevec je zadel 617,1 kroga in v svoji skupini zasedel 30. mesto. Markoja je na eliminacijski preizkušnji zadel 613,3, Žižek pa 611,6 kroga, kar je bilo premalo za napredovanje. Za slovenski izid dneva v bavarski prestolnici je poskrbel Kevin Venta, ki je zasedel 15. mesto v disciplini malokalibrska pištola 50 metrov. Ormožan je zadel 555 krogov, do finalnega nastopa pa so ga ločili trije krogi. Venta je v zahtevnih razmerah dobro opravil svoj nastop, vseskozi je bil v igri za finale, pokopala pa ga je tretja serija, ko je zadel le 90 krogov. Po ...

Kategorija: Drugi športi Sat, 20 May 2017 15:29:00 +0200 München – Od treh slovenskih strelcev se je na nedeljsko tekmo z malokalibrsko puško leže na 50 metrov za svetovni pokal v Münchnu prebil le Rajmond Debevec, medtem so sta Robert Markoja in Jernej Žižek obtičala v eliminacijah. Debevec je zadel 617,1 kroga in v svoji skupini zasedel 30. mesto. Markoja je na eliminacijski preizkušnji zadel 613,3, Žižek pa 611,6 kroga, kar je bilo premalo za napredovanje. Za slovenski izid dneva v bavarski prestolnici je poskrbel Kevin Venta, ki je zasedel 15. mesto v disciplini malokalibrska pištola 50 metrov. Ormožan je zadel 555 krogov, do finalnega nastopa pa so ga ločili trije krogi. Venta je v zahtevnih razmerah dobro opravil svoj nastop, vseskozi je bil v igri za finale, pokopala pa ga je tretja serija, ko je zadel le 90 krogov. Po …