Delije z žaljivo dobrodošlico za Alena Omića (VIDEO)

Kategorija: Košarka Sat, 27 Jan 2018 11:10:00 +0100 Beograd - Sinoči sta v dvobojih 20. kola evrolige nastopila tudi dva slovenska košarkarja. Aleksej Nikolić je ob porazu Bamberga na gostovanju pri CSKA iz Moskve (72:81) v 19 minutah prispeval dve točki (za dve 1:1, trojke 0:1), dve podaji in en skok, medtem ko je Alen Omić s Crveno zvezdo snel skalp Olympiakosu (89:78), v 15 minutah pa v ekipni iztržek dodal po 6 točk (za dve 3:5) in skokov ter eno ukradeno žogo. Na tribunah se je sicer gnetlo skoraj 6000 navijačev, ki pa so si grdo privoščili nekdanjega slovenskega reprezentanta, zgolj zato, ker je bil rojen v Tuzli v BiH. Zvezdina navijaška skupina Delije je, kot poroča STA, med tekmo na tribunah razvila žaljiv transparent z zapisom, ki se je nanašal na njegovo poreklo, in mu vzklikala, naj ...

Kategorija: Košarka Sat, 27 Jan 2018 11:10:00 +0100 Beograd – Sinoči sta v dvobojih 20. kola evrolige nastopila tudi dva slovenska košarkarja. Aleksej Nikolić je ob porazu Bamberga na gostovanju pri CSKA iz Moskve (72:81) v 19 minutah prispeval dve točki (za dve 1:1, trojke 0:1), dve podaji in en skok, medtem ko je Alen Omić s Crveno zvezdo snel skalp Olympiakosu (89:78), v 15 minutah pa v ekipni iztržek dodal po 6 točk (za dve 3:5) in skokov ter eno ukradeno žogo. Na tribunah se je sicer gnetlo skoraj 6000 navijačev, ki pa so si grdo privoščili nekdanjega slovenskega reprezentanta, zgolj zato, ker je bil rojen v Tuzli v BiH. Zvezdina navijaška skupina Delije je, kot poroča STA, med tekmo na tribunah razvila žaljiv transparent z zapisom, ki se je nanašal na njegovo poreklo, in mu vzklikala, naj …