Deskarki Pribošičeva in Kraljeva na Češkem brez finala

Kategorija: Zimski Fri, 24 Mar 2017 13:37:00 +0100 Špindleruv Mlin - Te dni se bo na Češkem v Špindleruvem Mlinu končala sezona svetovnega pokala za deskarje prostega sloga. Danes so bile na sporedu kvalifikacije v snežnem žlebu, v katerih sta nastopili tudi Urška Pribošič in Eva Kralj. Slovenki sta na Češkem ostali brez finala. Obe slovenski deskarki sta nastopili v prvi kvalifikacijski skupini in v konkurenci 35 tekmovalk že končali nastope. Pribošičeva je tekmo končala na 26., Kraljeva pa na 29. mestu.

Kategorija: Zimski Fri, 24 Mar 2017 13:37:00 +0100 Špindleruv Mlin – Te dni se bo na Češkem v Špindleruvem Mlinu končala sezona svetovnega pokala za deskarje prostega sloga. Danes so bile na sporedu kvalifikacije v snežnem žlebu, v katerih sta nastopili tudi Urška Pribošič in Eva Kralj. Slovenki sta na Češkem ostali brez finala. Obe slovenski deskarki sta nastopili v prvi kvalifikacijski skupini in v konkurenci 35 tekmovalk že končali nastope. Pribošičeva je tekmo končala na 26., Kraljeva pa na 29. mestu.