Đoković gladko v tretji krog, napredoval tudi Nadal

Kategorija: Tenis Wed, 31 May 2017 18:28:00 +0200 Rolland Garros - Novak Đoković se je kot drugi nosilec uvrstil v tretji krog odprtega teniškega prvenstva Francije v Parizu. V drugem krogu je brez težav izločil Portugalca Joaoa Souso s 6:1, 6:4 in 6:3. Uspešen je bil tudi Avstrijec Dominic Thiem; šesti nosilec je premagal Italijana Simoneja Bolellija s 7:5, 6:1 in 6:3. Nekdanji prvi teniški igralec sveta Španec Rafael, četrti nosilec odprtega teniškega prvenstva Francije, se je brez težav uvrstil v tretji krog. Devetkratni zmagovalec tega turnirja za grand slam v Parizu je gladko s 6:1, 6:4, 6:3 izločil Nizozemca Robina Haaseja in se bo v nadaljevanju pomeril z Gruzijcem Nikolosom Basilašvilijem. V nadaljevanje so se uvrstili tudi deseti nosilec Belgijec David Goffin, 11. Bolgar Grigor Dimitrov in 25. Američan Steve Johnson, ki je izločil Hrvata Borno Ćorića s 6:2, ...

Kategorija: Tenis Wed, 31 May 2017 18:28:00 +0200 Rolland Garros – Novak Đoković se je kot drugi nosilec uvrstil v tretji krog odprtega teniškega prvenstva Francije v Parizu. V drugem krogu je brez težav izločil Portugalca Joaoa Souso s 6:1, 6:4 in 6:3. Uspešen je bil tudi Avstrijec Dominic Thiem; šesti nosilec je premagal Italijana Simoneja Bolellija s 7:5, 6:1 in 6:3. Nekdanji prvi teniški igralec sveta Španec Rafael, četrti nosilec odprtega teniškega prvenstva Francije, se je brez težav uvrstil v tretji krog. Devetkratni zmagovalec tega turnirja za grand slam v Parizu je gladko s 6:1, 6:4, 6:3 izločil Nizozemca Robina Haaseja in se bo v nadaljevanju pomeril z Gruzijcem Nikolosom Basilašvilijem. V nadaljevanje so se uvrstili tudi deseti nosilec Belgijec David Goffin, 11. Bolgar Grigor Dimitrov in 25. Američan Steve Johnson, ki je izločil Hrvata Borno Ćorića s 6:2, …