Domen Prevc in ostali Slovenci danes brez stopničk

Kategorija: Drugi športi Sun, 25 Sep 2016 12:26:00 +0200 Wisla - Slovenski smučarski skakalci na drugi preizkušnji celinskega pokala v Wisli niso ponovili včerajšnjega uspeha, ko je Domen Prevc na drugem mestu zgolj za 1,4 točke zgrešil zmago, ki mu jo je izmaknil Italijan David Bresadola, uspeh pa je s četrtim mestom dopolnil Rok Justin. Danes je najmlajši od trojice bratov Prevc s skokoma, dolgima 122.5 in 125 metrov, zasedel osmo mesto. Tilen Bartol je s četrtim finalnim dosežkom (po prvi seriji je bil šele osemnajsti) zaokrožil deseterico, Justin pa končal na dvanajstem mestu. Do točk sta se dokopala še Aljaž Osterc (19.) in Ernest Prišlič (27.), medtem ko je Tomažu Nagliču za preboj v finale zmanjkalo 1,4 točke. Zelo prepričljive zmage se je veselil Nemec Markus Eisenbichler, ki je s skokom, dolgim natanko 130 metrov, vodil že po prvi ...

Kategorija: Drugi športi Sun, 25 Sep 2016 12:26:00 +0200 Wisla – Slovenski smučarski skakalci na drugi preizkušnji celinskega pokala v Wisli niso ponovili včerajšnjega uspeha, ko je Domen Prevc na drugem mestu zgolj za 1,4 točke zgrešil zmago, ki mu jo je izmaknil Italijan David Bresadola, uspeh pa je s četrtim mestom dopolnil Rok Justin. Danes je najmlajši od trojice bratov Prevc s skokoma, dolgima 122.5 in 125 metrov, zasedel osmo mesto. Tilen Bartol je s četrtim finalnim dosežkom (po prvi seriji je bil šele osemnajsti) zaokrožil deseterico, Justin pa končal na dvanajstem mestu. Do točk sta se dokopala še Aljaž Osterc (19.) in Ernest Prišlič (27.), medtem ko je Tomažu Nagliču za preboj v finale zmanjkalo 1,4 točke. Zelo prepričljive zmage se je veselil Nemec Markus Eisenbichler, ki je s skokom, dolgim natanko 130 metrov, vodil že po prvi …