Ema Klinec in Maja Vtič ena za drugo v deseterici

Kategorija: Zimski Sat, 07 Jan 2017 19:04:00 +0100 Oberstdorf - Šestčlanska slovenska odprava je na prvi postaji svetovnega pokala smučarskih skakalk v novem koledarskem letu v Oberstdorfu vpisala lep ekipni uspeh, saj sta dve tekmovalki zapečatili najboljšo osmerico: sedma je bila Ema Klinec, osma Maja Vtič, obe sta v finalu izgubili po eno mesto na račun Avstrijke Chiare Hölzl, ki je mimo obeh švignila z osmega na peto mesto. Jutri bo v Nemčiji še ena posamična preizkušnja, vnovič s štartom ob 16.20. Klinčeva je v tej sezoni zelo konstantna, saj je vseh pet dosedanjih tekem končala med šestim in desetim mestom, presežek pa se ji doslej še ni posrečil. Vtičeva rahlo bolj niha, najboljša doslej v tej zimi je bila peta, najslabša pa petnajsta. Do peščice točk sta se dokopali še najboljša slovenska kvalifikantka Urša Bogataj in Nika Križnar, ...

Kategorija: Zimski Sat, 07 Jan 2017 19:04:00 +0100 Oberstdorf – Šestčlanska slovenska odprava je na prvi postaji svetovnega pokala smučarskih skakalk v novem koledarskem letu v Oberstdorfu vpisala lep ekipni uspeh, saj sta dve tekmovalki zapečatili najboljšo osmerico: sedma je bila Ema Klinec, osma Maja Vtič, obe sta v finalu izgubili po eno mesto na račun Avstrijke Chiare Hölzl, ki je mimo obeh švignila z osmega na peto mesto. Jutri bo v Nemčiji še ena posamična preizkušnja, vnovič s štartom ob 16.20. Klinčeva je v tej sezoni zelo konstantna, saj je vseh pet dosedanjih tekem končala med šestim in desetim mestom, presežek pa se ji doslej še ni posrečil. Vtičeva rahlo bolj niha, najboljša doslej v tej zimi je bila peta, najslabša pa petnajsta. Do peščice točk sta se dokopali še najboljša slovenska kvalifikantka Urša Bogataj in Nika Križnar, …