EP: Slovenija – Makedonija 7:5 (1. polčas)

Kategorija: Rokomet Sat, 13 Jan 2018 19:33:00 +0100 Zagreb - Napočil je dan za prvo tekmo slovenskih rokometašev na 13. evropskem prvenstvu. Zmaga proti Makedoniji bi reprezentanci Veselina Vujovića na stežaj odprla vrata drugega dela in povečala možnosti za odmevno uvrstitev. V Areni je sijajno rokometno vzdušje, saj je prišlo več tisoč slovenskih navijačev in skoraj toliko makedonskih. »Vsi za enega, eden za vse,« veliko borbenost obljubljajo bronasti fantje. Pred tem so branilci naslova Nemci suvereno opravili prvi preizkus v skupini C, v kateri igra tudi Slovenija, saj so odpihnili oslabljeno Črno Goro s 32:19 (17:9). Prvi polčas V slovenskem moštvu je tudi kapetan Vid Kavtičnik, ki je zacelil raztrgano kožo med prstoma na roki. Prvi gol na tekmi je za Slovenijo zabil Gašper Marguč. Čeprav so imeli Makedonci že tri sedemmetrovke in dva igralca več, pri Sloveniji blesti vratar Matevž ...

Kategorija: Rokomet Sat, 13 Jan 2018 19:33:00 +0100 Zagreb – Napočil je dan za prvo tekmo slovenskih rokometašev na 13. evropskem prvenstvu. Zmaga proti Makedoniji bi reprezentanci Veselina Vujovića na stežaj odprla vrata drugega dela in povečala možnosti za odmevno uvrstitev. V Areni je sijajno rokometno vzdušje, saj je prišlo več tisoč slovenskih navijačev in skoraj toliko makedonskih. »Vsi za enega, eden za vse,« veliko borbenost obljubljajo bronasti fantje. Pred tem so branilci naslova Nemci suvereno opravili prvi preizkus v skupini C, v kateri igra tudi Slovenija, saj so odpihnili oslabljeno Črno Goro s 32:19 (17:9). Prvi polčas V slovenskem moštvu je tudi kapetan Vid Kavtičnik, ki je zacelil raztrgano kožo med prstoma na roki. Prvi gol na tekmi je za Slovenijo zabil Gašper Marguč. Čeprav so imeli Makedonci že tri sedemmetrovke in dva igralca več, pri Sloveniji blesti vratar Matevž …