Evroliga: Dončić s čudežnim metom pokopal Barcelono (VIDEO)

Kategorija: Košarka Thu, 14 Dec 2017 22:58:00 +0100 Madrid - V evroligi sta se Real Madrid in Barcelona pomerila za prestižno zmago na košarkarskem clasicu, spet je bil v glavni vlogi slovenski košarkarski as Luka Dončić. Barcelona se je tokrat dobro upirala Realu, še ob polčasu so Katalonci zaostajali le za dve točki, v tretji četrtini pa je kraljevi klub ušel na 16 točk razlike in tekmo brez težav pripeljal do konca. Semafor se je ustavil pri rezultatu 87:75. Spet je bil izjemen Luka Dončić, ki je v zadnjih minutah obsedel na klopi, saj je bila tekma že odločena. V dobrih 26 minutah na parketu je Dončić dosegel 16 točk ob stoodstotnem metu za dve točki (3/3), zadel je tudi tri trojke iz sedmih poizkusov in enega od treh prostih metov. K 16 točkam je dodal še šest skokov ...

Kategorija: Košarka Thu, 14 Dec 2017 22:58:00 +0100 Madrid – V evroligi sta se Real Madrid in Barcelona pomerila za prestižno zmago na košarkarskem clasicu, spet je bil v glavni vlogi slovenski košarkarski as Luka Dončić. Barcelona se je tokrat dobro upirala Realu, še ob polčasu so Katalonci zaostajali le za dve točki, v tretji četrtini pa je kraljevi klub ušel na 16 točk razlike in tekmo brez težav pripeljal do konca. Semafor se je ustavil pri rezultatu 87:75. Spet je bil izjemen Luka Dončić, ki je v zadnjih minutah obsedel na klopi, saj je bila tekma že odločena. V dobrih 26 minutah na parketu je Dončić dosegel 16 točk ob stoodstotnem metu za dve točki (3/3), zadel je tudi tri trojke iz sedmih poizkusov in enega od treh prostih metov. K 16 točkam je dodal še šest skokov …