Evropska liga: Handanović zaklenil mrežo za prvo zmago Interja

Kategorija: Nogomet Thu, 20 Oct 2016 20:53:00 +0200 Milano - Nogometaši Interja so v tretjem kolu evropske lige dočakali prve točke v tekmovanju, ko so na domačem San Siru premagali Southampton z 1:0. Otočanom na gostovanju ni uspelo izkoristiti velike prevlade v prvem polčasu, za nameček pa so imeli od 77. minute igralca več, a je njihove poskuse uspešno ustavljal nekdanji slovenski reprezentančni vratar Jasmin Handanović. V prvem polčasu so prevladovali Angleži, ki so imeli večjo posest žoge (55) in sprožili več strelov (7:4), vendar pa so bili v zaključku premalo natančni, da bi premagali Handanovića. Ekipi sta se na odmor podali z začetnim izidom 0:0. Southampton je imel na začetku drugega polčasa tri priložnosti za gol, a je zapravil vse tri. Otočanom se je to maščevalo, saj je Inter v 67. minuti povedel z 1:0. Milančani so izvedli akcijo po ...

Kategorija: Nogomet Thu, 20 Oct 2016 20:53:00 +0200 Milano – Nogometaši Interja so v tretjem kolu evropske lige dočakali prve točke v tekmovanju, ko so na domačem San Siru premagali Southampton z 1:0. Otočanom na gostovanju ni uspelo izkoristiti velike prevlade v prvem polčasu, za nameček pa so imeli od 77. minute igralca več, a je njihove poskuse uspešno ustavljal nekdanji slovenski reprezentančni vratar Jasmin Handanović. V prvem polčasu so prevladovali Angleži, ki so imeli večjo posest žoge (55) in sprožili več strelov (7:4), vendar pa so bili v zaključku premalo natančni, da bi premagali Handanovića. Ekipi sta se na odmor podali z začetnim izidom 0:0. Southampton je imel na začetku drugega polčasa tri priložnosti za gol, a je zapravil vse tri. Otočanom se je to maščevalo, saj je Inter v 67. minuti povedel z 1:0. Milančani so izvedli akcijo po …