Floorballisti Insporta lovoriko vrnili v Škofjo Loko

Kategorija: Drugi športi Mon, 17 Apr 2017 14:01:00 +0200 Škofja Loka - Zmagovalna lovorika v 1. SFL se je po nekaj letih vrnila v Škofjo Loko. Dvoranski hokejisti Insporta so namreč v tretjem finalnem dvoboju v nabito polni športni dvorani Trata s 4:3 (3:1, 0:0, 1:2) odpravili Polansko bando in s skupnim rezultatom 2:1 v zmagah na tronu nasledili UNIHOC Borovnico, ki je bila v malem finalu z 8:4 (6:2, 0:0, 2:2) uspešnejša od moštva Insport mladi. Poznejši zmagovalci so odpor tekmecev strli že v uvodni tretjini, ko so trikrat zatresli njihovo mrežo. Še posebej učinkovit je bil Gašper Triler, ki je zadel v sedmi in 17. minuti, medtem ko se je Tadej Žontar med strelce vpisal v 14. minuti. Že pred tem (11.) je izid na 1:1 poravnal Sašo Bizjak. V drugi tretjini se rezultat ni spremenil, v začetku ...

Kategorija: Drugi športi Mon, 17 Apr 2017 14:01:00 +0200 Škofja Loka – Zmagovalna lovorika v 1. SFL se je po nekaj letih vrnila v Škofjo Loko. Dvoranski hokejisti Insporta so namreč v tretjem finalnem dvoboju v nabito polni športni dvorani Trata s 4:3 (3:1, 0:0, 1:2) odpravili Polansko bando in s skupnim rezultatom 2:1 v zmagah na tronu nasledili UNIHOC Borovnico, ki je bila v malem finalu z 8:4 (6:2, 0:0, 2:2) uspešnejša od moštva Insport mladi. Poznejši zmagovalci so odpor tekmecev strli že v uvodni tretjini, ko so trikrat zatresli njihovo mrežo. Še posebej učinkovit je bil Gašper Triler, ki je zadel v sedmi in 17. minuti, medtem ko se je Tadej Žontar med strelce vpisal v 14. minuti. Že pred tem (11.) je izid na 1:1 poravnal Sašo Bizjak. V drugi tretjini se rezultat ni spremenil, v začetku …