V zadnjem četrtfinalnem obračunu je Maribor gostil Gorico. Potem ko sta se tekmeca v Novi Gorici razšla z 1:1, gledalci v Ljudskem vrtu niso videli zadetkov. Videli pa so kar nekaj priložnosti na obeh straneh, sprememba začetnega izida je bila blizu predvsem v prvem polčasu, ko sta obe ekipi po enkrat zatresli okvir vrat. Najprej je v osmi minuti domači branilec Marko Šuler zadel prečko, v 23. minuti pa je Dejan Žigon žogo poslal v vratnico. Že v torek so Domžalčani na povratni četrtfinalni tekmi na domačem igrišču premagali Krško z 2:1, dobili pa so tudi že prvo tekmo v gosteh z 2:0. Za Domžale sta v torek zadela Elvis Bratanović v 20. in Žan Majer v 58. minuti, za goste pa je bil uspešen Nermin Haljeta v 89. minuti.Šport