Gajser v prvi vožnji deveti

Kategorija: Avtomoto Sun, 06 Aug 2017 15:25:00 +0200 Bruselj - Tim Gajser se dviguje v formi, na zadnjih dirki je bil že povsem blizu najboljšim, tokrat pa mu v Belgiji ne gre povsem po načrtih. Po tretjem mestu v kvalifikacijah je v prvi vožnji zasedel deveto mesto in skorajda že ostal brez možnosti za končni oder za zmagovalce Lommela. Najhitrejši je bil Jeffrey Herlings, drugi Antonio Cairoli, tretji pa še en Nizozemec Glenn Coldenhoff. V skupnem seštevku SP je po polovici današnje dirke Cairoli ostal v trdnem vodstvu s 545 točkami, drugi je Belgijec Clement Desalle, prvo vožnjo na domačem prizorišču je končal na četrtem mestu, ki ima 446 točk, tretji pa Herlings s 443 točkami. Gajser je ostal na skupno petem mestu, ima pa 365 točk.

Kategorija: Avtomoto Sun, 06 Aug 2017 15:25:00 +0200 Bruselj – Tim Gajser se dviguje v formi, na zadnjih dirki je bil že povsem blizu najboljšim, tokrat pa mu v Belgiji ne gre povsem po načrtih. Po tretjem mestu v kvalifikacijah je v prvi vožnji zasedel deveto mesto in skorajda že ostal brez možnosti za končni oder za zmagovalce Lommela. Najhitrejši je bil Jeffrey Herlings, drugi Antonio Cairoli, tretji pa še en Nizozemec Glenn Coldenhoff. V skupnem seštevku SP je po polovici današnje dirke Cairoli ostal v trdnem vodstvu s 545 točkami, drugi je Belgijec Clement Desalle, prvo vožnjo na domačem prizorišču je končal na četrtem mestu, ki ima 446 točk, tretji pa Herlings s 443 točkami. Gajser je ostal na skupno petem mestu, ima pa 365 točk.