Gorenje po maratonu premagalo Ribnico in osvojilo tretje mesto

Kategorija: Rokomet Sun, 16 Apr 2017 18:12:00 +0200 Maribor - Rokometaši velenjskega Gorenja so na zaključnem turnirju za pokal Slovenije v Mariboru osvojili tretje mesto, potem ko so po dveh podaljških premagali Riko Ribnico s 37:35. Finalna tekma Celje Pivovarna Laško - Maribor Branik se je začela ob 18. uri. Mali finale osmoljencev sobotnih polfinalnih obračunov se je končal z zmago velenjskih rokometašev, ki so po maratonskem boju z dvema podaljškoma na kolena spravili tekmece iz dežele suhe robe. Velenjčani in Ribničani so prikazali zelo povprečno predstavo, po igri številnih nihanj pa so bili po več kor dve uri dolgem dvoboju srečnejši rokometaši iz Šaleške doline. Izbranci velenjskega trenerja Boruta Plaskana so bolje pričeli tekmo in si po desetih minutah priigrali tri gole prednosti (7:4), a so jih Ribničani štiri minute kasneje ujeli in izenačili na 7:7, v 20. minuti ...

Kategorija: Rokomet Sun, 16 Apr 2017 18:12:00 +0200 Maribor – Rokometaši velenjskega Gorenja so na zaključnem turnirju za pokal Slovenije v Mariboru osvojili tretje mesto, potem ko so po dveh podaljških premagali Riko Ribnico s 37:35. Finalna tekma Celje Pivovarna Laško – Maribor Branik se je začela ob 18. uri. Mali finale osmoljencev sobotnih polfinalnih obračunov se je končal z zmago velenjskih rokometašev, ki so po maratonskem boju z dvema podaljškoma na kolena spravili tekmece iz dežele suhe robe. Velenjčani in Ribničani so prikazali zelo povprečno predstavo, po igri številnih nihanj pa so bili po več kor dve uri dolgem dvoboju srečnejši rokometaši iz Šaleške doline. Izbranci velenjskega trenerja Boruta Plaskana so bolje pričeli tekmo in si po desetih minutah priigrali tri gole prednosti (7:4), a so jih Ribničani štiri minute kasneje ujeli in izenačili na 7:7, v 20. minuti …