Gorenje za gol prekratko na Norveškem

Kategorija: Rokomet Sun, 15 Oct 2017 19:03:00 +0200 Oslo - Rokometaši Gorenja so se na dolgo pot na Norveško odpravili zelo samozavestno, a nato izgubili proti Elverumu z 29:28, čeprav so ob polčasu vodili za tri zadetke. To je bil drugi zaporedni poraz os v ligi prvakov.  Velenjčani so sicer dobro odprli tekmo, povedli z 2:0, a so domači z delnim izidom 4:2 prišli do vodstva s 6:4. Vegard Bakken Oeien se je izkazal z dvema obrambama, domači pa so nato pobegnili še na 7:5. Velenjčanom je precej preglavic delal norveški hitri rokomet, kjer se obramba nikakor ni znašla. Gostitelji so v nadaljevanju povedli z 9:6, a so varovanci Željka Babića v 20. minuti le ujeli priključek na 10:11. Vendar pa so domači že v naslednjem napadu izsilili prekršek in spet pobegnili na +2. Velenjčani so imeli ob koncu ...

Kategorija: Rokomet Sun, 15 Oct 2017 19:03:00 +0200 Oslo – Rokometaši Gorenja so se na dolgo pot na Norveško odpravili zelo samozavestno, a nato izgubili proti Elverumu z 29:28, čeprav so ob polčasu vodili za tri zadetke. To je bil drugi zaporedni poraz os v ligi prvakov.  Velenjčani so sicer dobro odprli tekmo, povedli z 2:0, a so domači z delnim izidom 4:2 prišli do vodstva s 6:4. Vegard Bakken Oeien se je izkazal z dvema obrambama, domači pa so nato pobegnili še na 7:5. Velenjčanom je precej preglavic delal norveški hitri rokomet, kjer se obramba nikakor ni znašla. Gostitelji so v nadaljevanju povedli z 9:6, a so varovanci Željka Babića v 20. minuti le ujeli priključek na 10:11. Vendar pa so domači že v naslednjem napadu izsilili prekršek in spet pobegnili na +2. Velenjčani so imeli ob koncu …