Hitri Savšek že v kvalifikacijah napovedal ubranitev naslova

Kategorija: Drugi športi Fri, 13 May 2016 14:14:00 +0200 Liptovsky Mikulaš - Slovenski kajakaši in kanuisti so na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah že opravili s kvalifikacijami. V dežju, ki jih je močil dopoldne, so se v sobotni polfinale uvrstili vsi čolni, z izjemo Alje Kozorog, najbolj prepričljiv pa je bil kanuist Benjamin Savšek. Branilec naslova je je bil v prvi vožnji kvalifikacij najhitrejši in suvereno napovedal lov na ubranitev zlate kolajne. »Danes sem zadovoljen, saj sem izpolnil zadan cilj, uvrstil sem se naprej v polfinale. Zadovoljen sem z vožnjo brez kazenskih sekund, tudi jutri bom poskusil držati enak ritem in se z dobro vožnjo skušal uvrstiti naprej,« je dejal. Med najboljših trideset se je uvrstil tudi kanuist Anže Berčič, Blaž Cof pa je z drugo vožnjo opravil popravni izpit in si prav tako priveslal ...

Kategorija: Drugi športi Fri, 13 May 2016 14:14:00 +0200 Liptovsky Mikulaš – Slovenski kajakaši in kanuisti so na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah že opravili s kvalifikacijami. V dežju, ki jih je močil dopoldne, so se v sobotni polfinale uvrstili vsi čolni, z izjemo Alje Kozorog, najbolj prepričljiv pa je bil kanuist Benjamin Savšek. Branilec naslova je je bil v prvi vožnji kvalifikacij najhitrejši in suvereno napovedal lov na ubranitev zlate kolajne. »Danes sem zadovoljen, saj sem izpolnil zadan cilj, uvrstil sem se naprej v polfinale. Zadovoljen sem z vožnjo brez kazenskih sekund, tudi jutri bom poskusil držati enak ritem in se z dobro vožnjo skušal uvrstiti naprej,« je dejal. Med najboljših trideset se je uvrstil tudi kanuist Anže Berčič, Blaž Cof pa je z drugo vožnjo opravil popravni izpit in si prav tako priveslal …