Iličića čaka zgolj nekajdnevni počitek

Kategorija: Nogomet Mon, 20 Mar 2017 18:50:00 +0100 Brdo pri Kranju - Slovenska nogometna reprezentanca se je zbrala na Brdu pri Kranju in opravila prvi trening v sklopu priprav na nedeljsko tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2018 v Glasgowu proti Škotski. Na treningu je sicer manjkala trojica, vključno z Josipom Iličićem, ki ga čaka nekajdnevni počitek. Iličić je na zadnji tekmi italijanskega prvenstva skupil poškodbo gležnja, a kot pravijo v slovenskem taboru, bo nogometaš Fiorentine najverjetneje v nedeljo na Hampden Parku lahko pomagal soigralcem iz izbrane vrste, saj ne gre za težjo poškodbo. Na Gorenjskem ga čaka dan ali dva počitka. Iličić je poškodbo staknil na nedeljski tekmi v gosteh proti Crotoneju, ki jo je Fiorentina dobila z 1:0. Iz igre je moral v 71. minuti. Zaradi bolečin pa danes nista vadila niti napadalec Rijeke Roman Bezjak in vezist Koebenhavna Benjamin ...

Kategorija: Nogomet Mon, 20 Mar 2017 18:50:00 +0100 Brdo pri Kranju – Slovenska nogometna reprezentanca se je zbrala na Brdu pri Kranju in opravila prvi trening v sklopu priprav na nedeljsko tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2018 v Glasgowu proti Škotski. Na treningu je sicer manjkala trojica, vključno z Josipom Iličićem, ki ga čaka nekajdnevni počitek. Iličić je na zadnji tekmi italijanskega prvenstva skupil poškodbo gležnja, a kot pravijo v slovenskem taboru, bo nogometaš Fiorentine najverjetneje v nedeljo na Hampden Parku lahko pomagal soigralcem iz izbrane vrste, saj ne gre za težjo poškodbo. Na Gorenjskem ga čaka dan ali dva počitka. Iličić je poškodbo staknil na nedeljski tekmi v gosteh proti Crotoneju, ki jo je Fiorentina dobila z 1:0. Iz igre je moral v 71. minuti. Zaradi bolečin pa danes nista vadila niti napadalec Rijeke Roman Bezjak in vezist Koebenhavna Benjamin …