Ilka Štuhec ima mali kristalni globus!

Kategorija: Zimski Sun, 26 Feb 2017 14:22:00 +0100 Crans Montana - Nora sezona Ilke Štuhec se nadaljuje s prvim malim kristalnim globusom v njeni karieri! Na kombinaciji v Crans Montani je bila že po superveleslalomu na drugem mestu, v slalomu pa z zelo dobro vožnjo izgubila le eno mesto in se devetič letos veselila uvrstitve na oder za zmagovalke.  Federici Brignone ni pomagalo niti drugo mesto, Ilka je imela dovolj prednosti v kombinacijskem seštevku za največje slavje njene kariere, ki je bilo povsem zasluženo. S tem je Slovenka postala prva smučarka v letošnji sezoni, ki se veseli globusa, glede na njeno formo pa kombinacijski globus najverjetneje ni zadnji letos.  Tekmo v Crans Montani je dobila Mikaela Shiffrin, ki se je odločila za nastop v kombinaciji, ki jo ponavadi izpušča, in se takoj veselila nove zmage v svetovnem pokalu. S tem ...

Kategorija: Zimski Sun, 26 Feb 2017 14:22:00 +0100 Crans Montana – Nora sezona Ilke Štuhec se nadaljuje s prvim malim kristalnim globusom v njeni karieri! Na kombinaciji v Crans Montani je bila že po superveleslalomu na drugem mestu, v slalomu pa z zelo dobro vožnjo izgubila le eno mesto in se devetič letos veselila uvrstitve na oder za zmagovalke.  Federici Brignone ni pomagalo niti drugo mesto, Ilka je imela dovolj prednosti v kombinacijskem seštevku za največje slavje njene kariere, ki je bilo povsem zasluženo. S tem je Slovenka postala prva smučarka v letošnji sezoni, ki se veseli globusa, glede na njeno formo pa kombinacijski globus najverjetneje ni zadnji letos.  Tekmo v Crans Montani je dobila Mikaela Shiffrin, ki se je odločila za nastop v kombinaciji, ki jo ponavadi izpušča, in se takoj veselila nove zmage v svetovnem pokalu. S tem …