Ilkin prvi trening z napako

Kategorija: Zimski Thu, 19 Jan 2017 13:44:00 +0100 Garmisch-Partenkirchen - Alpske smučarke sklop tekem v hitrih disciplinah nadaljujejo na prizorišču svetovnega prvenstva 2011. Na progi Kandahar 1 so opravile prvi trening smuka, najhitrejši čas je postavila Avstrijka Ramona Siebenhofer (1:45.14). Številne tekmovalke so trening opravile z napako, med njimi je bila Italijanka Sofia Goggia, ki je sicer dosegla drugi čas (1,14), na tretje mesto se je zavihtela presenetljiva zmagovalka smuka prejšnji teden v Zauchenseeju Avstrijka Christine Scheyer (1,43), ki je očitno odločena dokazati, da ta zadnji uspeh zanjo ni bil zgolj naključje. Tudi naša najboljša Ilka Štuhec je trening opravila z rezervo in s potencialno diskvalifikacijo. Na sedmem mestu je njen zaostanek znašal 2,03 s. Mariborčanka je sicer visoko motivirana tudi za tekmo na nemškem prizorišču, kjer je pred dvema letoma že presenetila s petim mestom, kar je bil do ...

Kategorija: Zimski Thu, 19 Jan 2017 13:44:00 +0100 Garmisch-Partenkirchen – Alpske smučarke sklop tekem v hitrih disciplinah nadaljujejo na prizorišču svetovnega prvenstva 2011. Na progi Kandahar 1 so opravile prvi trening smuka, najhitrejši čas je postavila Avstrijka Ramona Siebenhofer (1:45.14). Številne tekmovalke so trening opravile z napako, med njimi je bila Italijanka Sofia Goggia, ki je sicer dosegla drugi čas (1,14), na tretje mesto se je zavihtela presenetljiva zmagovalka smuka prejšnji teden v Zauchenseeju Avstrijka Christine Scheyer (1,43), ki je očitno odločena dokazati, da ta zadnji uspeh zanjo ni bil zgolj naključje. Tudi naša najboljša Ilka Štuhec je trening opravila z rezervo in s potencialno diskvalifikacijo. Na sedmem mestu je njen zaostanek znašal 2,03 s. Mariborčanka je sicer visoko motivirana tudi za tekmo na nemškem prizorišču, kjer je pred dvema letoma že presenetila s petim mestom, kar je bil do …