Izjemna vrnitev Koširja

V kvalifikacijah domače tekme na Rogli je bil najhitrejši in si bo lahko v finalnih vožnjah, ki se bodo začele ob 13. uri, izbiral progo. V izločilne boje se je z devetim časom uvrstil tudi Rok Marguč, preostali slovenski predstavniki pa so bili za uvrstitev med najboljših 16 prepočasni. Rok Flander, ki se je z domačo tekmo poslovil od tekmovališč, je finale zgrešil le za desetinko sekunde, zasedel je 17. mesto, Jure Hafner je bil 19., Tim Mastnak 38., Črt Ikovic pa 45. Pri dekletih je Iva Polanec zasedla 22., Gloria Kotnik pa 30. mesto. V osmini finala se bo Košir pomeril z Avstrijcem Alexandrom Payerjem, slovensko-avstrijski par pa bo sestavljal tudi Marguč, njegov tekmec bo Benjamin Karl.Šport